Який хостинг обрати для сателіта ?

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

Хостинг - це фундамент для створених Вами сателітів. Фундамент цей має бути надійним і недорогим. Рідко зустрінеш дві таких якості разом, проте якщо добре пошукати то...…

Який хостинг потрібний для сателітів?

  • без обмежень на кількість додаткових доменів;
  • з необмеженою кількістю баз даних (якщо CMS, на якій стоять сателіти, вимагає БД);
  • з необмеженим трафіком (або з великим лімітом);
  • з хорошим аптаймом (рідкі дауны і хороший пінг).

Неохідно серйозно підійти до вибору хостингу із самого початку і упевнено вибрати той, з якого Вам не потрібно буде переїжджати вже через пару місяців. Переносити сайти з одного серверу на іншій - це жахливий геморой. І добре, якщо служба підтримки нового хостингу допоможе з цим за безкоштовно. А якщо ні? А якщо сайти на WP з MYSQL базами? А якщо цих сайтів більше 30 накопичилося? У цій рутині можна зав'язнути на пару днів… Тому вибираємо відразу і надовго, спираючись на вищеперелічені параметри!

Дешевизна не завжди означає низьку якість. Як і високі ціни не завжди забезпечують високу якість обслуговування. Тому раджу спершу відібрати “кандидатів” за допомогою спеціалізованих сайтів і пошукових систем, після чого пошукати відгуки користувачів. Саме на підставі відгуків слід приймати остаточне рішення.

Я добре розумію, що з першого разу вибрати вдалий хостинг не всім під силу. Особисто я за чотири роки використовував послуги семи хостеров: wsHost (погана якість), SoloHost (дорого), Agava (дуже дорого), sWeb (негнучкі тарифні плани), Itanets, Rus-Hosting, EskHosting (ідеально підходить для СДЛ). Але найкращим вважаю FirstVDS.

Я зареєстрував там аккаунт буквально неділю тому і до сих дивуюся, чому не зробив цього раніше - зручніше я ще не бачив! По-перше, ціни не кусаються. По-друге, панель управління зручна. По-третє, FTP просто літає - дивовижна швидкість. По-четверте, служба підтримки реагуэ оперативно. По-п'яте, можна самому настроїти свій сервер (конфігурація PHP і тому подібне). Ну і, по-шосте, жодних обмежень на домени і бази даних! Як говорить всім відомий Ерік Картман “Шиикаарно!”

Особисто я рекомендую саме варіант з VDS, оскільки це набагато краще звичайного хостингу (чому - почитали на сайті компанії). Я до цих пір не натішуся, що нарешті вирішився узяти VDS. Звичайно, потрібно тепер переносити всі сайти, але з цим впораюся без проблем, тим більше досвід деякий є…

Звичайно, Ви можете мене не слухати і узяти будь-який інший хостинг. Справа Ваше, сателіти також… Головне, аби через деякий час Ви не пошкодували про свій вибір.

Ну і остання порада… Не варто вішати в одному аккаунті одного і того ж хостера всі свої сайти - і СДЛ, і сателіти. Бажано СДЛ розміщувати на одному хостингу, а сателіти на іншому. Причому сателіти краще рознести хоч би по двох хостингам (залежно від їх кількості) або ж на різні IP усередині одного хостингу.

Если ж Ви використовуєте VDS, досить просто купити два-три різних IP і вішати СДЛ на одні IP, а сателіти на інших. І це не параноя, оскільки вередливий Яндекс може банити сітки сайтів по IP, що було вже не раз…

Ну а після вибору хостингу перейдемо до пошуку “постачальника” доменних імен… У наступному пості :).

По зовнішнім джерелам

Раніше Контент для сателлітів - де брати ? | Пізніше Де купувати домени для сателітів ?

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.41MB | 0.12Sec ad Google