Як створити сателіт ?

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

В цьому пості я вирішив освітити основні кроки, які Вам належить зробити для створення звичайного сателіта. Такого, який після створення можна буде запихнути в біржу посилань і вмить почати отримувати дохід.

Ця схема стандартна і підходить як для штучного, так і для масового виробництва сателітів. У наступних постах кожен крок буде освітлений окремо, причому досить детально.

1. Вибір хостингу

Від правильного вибору хостингу залежить стабільність роботи всіх сателітів. Нам потрібний хостинг без обмежень на кількість доменів, баз даних і трафіку, з хорошим аптаймом, аби продані посилання не випадали постійно в ERROR. Я розповім, якими хостингами користуюся сам і поділюся своїми враженнями від їх роботи.

2. Покупка доменів

Так як сателіт буде у нас не один, а ціла сітка, то потрібно пошукати хороше місце, де можна брати домени дешевше. Там Ви будете постійно затарюватися доменами для нових сатів.

3. Видобуток контенту

Контент - найважливіше в сателіті. Від його якості багато в чому залежить індексація сателіта, а від об'ємів - кількість сторінок, з яких продаватимуться посилання. Де брати статті для наповнення сателіта? Я відповім детально і на це питання, розглянувши все доступні способи…

4. Вибір CMS

Я розповім Вам про найпопулярніші системи управління контентом, які використовують для створення сателітів, ну а основний упор зроблю на тих, якими користуюся особисто.

5. Наповнення CMS контентом

І тут є свої хитрощі, здатні заощадити купу часу. Розповім і про них…

6. Індексація сателіта

Якщо сателіт не попаде в індекс пошукової системи Яндекс, то заробити на ньому не вийде. Тому я розповім про те, як швидко “згодувати” сайт Яші і зробити так, щоб він не поперхнувся :).

7. Прокачка сателіта

На цьому кроці ми розберемося, навіщо потрібно прокачувати сателіти, що таке тІЦ і PR і як їх збільшити доступними способами. Чим вище “пузомірки”, тим більше заробіток.

Всю цю “справу” ми розглянемо в рамках найближчих семи постів. Спершу я розповім про “основи”, після чого будуть окремі пости, присвячені тонкощам “процессів”.

По зовнішнім джерелам

Раніше Де купувати домени для сателітів ? | Пізніше Як відрізнити сат від СДЛ ?

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 3.7MB | 0.02Sec ad Google