Як проіндексувати сателіт в максимально швидкі строки ?

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

Після того, як сателіт створений і сам (або при Вашій допомозі) потихеньку наповнюється контентом, актуальним стає питання з його індексацією пошуковими машинами. Хоча “пошуковими машинами” голосно сказано, тому що нас цікавить лише Яндекс.

Запам'ятайте головне правило:
Нема сателіту в індексі Яндексу - немає заробітку!

Цю фразу можна вважати правилом тому, що:

1. Google в будь-якому разі проіндекує Ваш сателіт, якщо Ви забезпечите його хоч би двома зовнішніми посиланнями. І тип контенту тут не важливий - Google їсть копипаст, хай і трохи довше, ніж уник.

2. Найпопулярніші біржі посилань приймають в систему лише ті сайти, які знаходяться в індексі Яндексу. І навіть якщо згодом сайт вилетить з індексу, якийсь прибуток він деякий час приноситиме від посилань неуважних оптимізаторів.

3. У тих біржах посилань, які беруть в систему ВСІ сайти, посилання з ресурсів, яких немає в Яндексі, НЕ КУПУЮТЬСЯ! Доведено особистим досвідом.

Сподіваюсь, Ви прониклися важливістю самої ідеї “індексації” і я можу перейти до практичних рекомендацій :). Розповім про свою простеньку схему індексації, яка працює без збоїв вже декілька місяців.

Через пару днів після запуску сайту, виконайте наступні дії (незалежно від вигляду двигунця):

1. Додайте RSS стрічку сайту в Яндекс.Блоги (всі сучасні CMS мають RSS Feeds).

2. Через два дні проженіть сайт по соціальним закладкам (поодинці або декількома аккаунтами з максимально можливою кількістю тегів).

3. Ще через два дні додайте сайт в “аддурілку” Яндексу.

Цих дій зазвичай досить, аби Яндекс “знайшов” сат і почав його “їсти”. Після появи в індексі “морди” (головної сторінки) можна “закріпити результат” переходом до наступного кроку - прокачування. Про прокачку я розповім в наступному пості. А доки - ще пара слів…

В моєму випадку ця схема працює безвідмовно при дотриманні трьох умов:

 • домен “відстоявся” як мінімум два тижні після реєстрації;
 • контент на сателіті унікальний;
 • опубликований не весь контент відразу, потихеньку додаються нові сторіночки.
В іншому випадку індексація сателіта Яндексом не гарантується. Хоча гарантувати її в будь-якому разі не вартує, особливо останнім часом.

З часом майже всі сателліти вилітають з індексу (бан) . Відбувається це після того, як кількість SEO-посилань (куплених оптимізаторами) перевищить всі допустимі межі і алгоритми визнають сайт розсадником спаму.

Якщо в CMS є така чарівна функція, як пінг, то індексація станеться швидше. Блог повідомлятиме пошукові системи про появу нових постів, що спричинить частіші візити бота за нових сторіночками, і у результаті сайт попаде в індекс раніше.

На даний момент нормальні строки індексації такі:

 • морда - від 3-х днів до 2-х тижнів;
 • весь сайт - від 3-х тижнів до двох місяців;
Швидкість індексації також залежить від швидкості роботи хостингу і CMS, і в деякій мірі від доменної зони, хоча це не доведено.

Якщо сателіт не почав індексуватися (у індексі не з'явилася навіть морда) протягом місяця, це означає що щось не так. Ще раз перевірте контент на унікальність (може хтось вже опублікував і “проіндексував” його, поки Ви готували сат). Якщо немає, то напишіть через форму зворотного зв'язку Платону і запитайте, чому сайт не індексується. Відповідь прийде в будь-якому разі і Вам запропонують заходи для усунення проблем.

По зовнішнім джерелам

Подписаться на RSS комментариев к этой записи

Раніше Прокачування сателітів: як наростити тіЦ і PR? | Пізніше Наповнення сателітів контентом: хитрощі і основи

Комментарии (4) на запись “Як проіндексувати сателіт в максимально швидкі строки ?”

 1. Ігор пишет:

  Чому мій сайт не індексується яндексом?

 2. admin пишет:

  Яндекс зараз став дуже розумним і перебірливим (нібито, час покаже). Якщо, наприклад, Гугл хаває все підряд (але не факт що сайт не опиниться у "соплях" - supplemental index), то з Яндексом таке не проходить.
  Взагалі, глянув сайт, смахує на типовий ГС - легко "читаються" всі ознаки ГС. Тексту обмаль, дубльований контент - теги, категоріїї. Халтурно виглядає, місцями дико, наприклад, картинка займає майже всю ширину сторінки і десь зліва тулиться 100б тексту. Я би не став недооцінювати пошуковики, вони розвиваються і вже будь-що не хавають, і робив би сайт "як для людей". Мета - запхати сайт в сапу? Зараз з тим все набагато складніше. Яндекс розумнішає...

  Судячи по всьому сайт ще молодий, 2 тижня хоть пройшло? Якщо 2тижня-місяць, то варто просто почекати. А взагалі, додай тексту, якщо немає хочаб 500б тексту, то не варто створювати сторінку. Поправ верстку. Я би відповів як Платон з Яндексу - покращуйте свій сайт і він обовязково з'явиться у пошуку))

  Гарантія індексаціїї і знаходження в індексі- багато тексту (від 1кб, картинка(и), відсутність дублів, і звичайно ж, унікальний контент). Раніше Яндекс хавав будь-які ГС і потім їх випльовував через деякий час, зараз він може взагалі не індексувати...

  І ще - можливо це мої домисли, але у Яндекса можливо є щось типу "чорного списку", наприклад він з підозрою відноситься до чергового кіносайту\сеоблогу і т.п. сайтів, тих яких у інеті розплодилося сотнями. І пропхати такий сайт у пошук важче чим просто сайт менш популярної тематики, такі сайти якби на карантині якийсь час

 3. Ігор пишет:

  Взагалі то сайт створений 1 грудня.Але у мене ще є на юкозі сайт із контентом із яндекс рефератів,так там 39 сторінок в індексі яндекса і вже два апдейти було,а сторінок більшає,при тому що я продаю через liex посилання.

 4. admin пишет:

  Не варто задаватися питанням "чого не в індексі" раніше чим за 2-3 тижні. Особисто в мене яндекс ніколи не індексував сайти скорше чим за 10 днів, якщо не прикладати до того зусиль особливих (посилання на інших ресурсах і тп). Десь у період 10-20 днів він попадав в індекс.

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.77MB | 0.07Sec ad Google