Як наповнювати свій сайт контентом

Категорії статей: розкрутка та оптимізація ; 21.10.2010

Прекрасний спосіб регулярно оновлювати контент на сайті - це додати до нього блог. Пошукові системи дуже цінують якісний контент. В постійно оновлюваного сайту значно більше шансів попасти на верхні позиції у видачі. Пошукові системи буквально покохають ваш сайт, якщо ви додасте до нього блог і регулярно додаватимете в нього матеріали. Не забувайте в опціях свого блогу вказувати список сервісів для пінга, в які поступатиме сигнал кожного разу, коли ви публікуєте статтю, це прискорить прихід пошукових павуків на ваш сайт і його індексацію.

Як  наповнювати  сайт контентом

Крок перший

Додайте блог на свій домен. Публікуйте якісний матеріал. Прагніть не писати дуже короткі або дуже довгі пости. Бажано, аби це були не просто статті, а в деякому роді розмова з читачами. Пройдіться по популярним сайтам, форумам, блогам, каталогам статей, аби знайти ідеї. Ідей можна знайти масу, було б бажання. Зберіть найкращі ідеї і перетворіте їх на пост на своєму блозі.

Ви можете знайти цікаві відеоролики на metacafe, youtube, google video, videojug і додати їх прямо в пост, а також додати до них коментарі.

Зараз дуже популярні сервіси питань і відповідей, це дасть вам масу ідей для блогу. Не потрібно просто копіювати. Знайдіть питання, на які можете відповісти, напишіть відповідь і перетворіть це на цікаву статтю на вашому блозі.

У якій би сфері не був ваш сайт, знайдіть популярний форум зі своєї тематики і беріть участь в нім. Ви можете написати пост, використовуючи питання і відповіді з цього топіка і додаючи свої думки.

Крок другий

Насамперед вам потрібно визначитися із запитами, по яких ви бажаєте просувати свій сайт. Прагніть спочатку не вибирати дуже конкурентні запити.

Найголовніший запит, тобто тему вашого блогу, помістіть у його заголовку, на титульній сторінці, а також в початок і кінець поста. Також виділіть це слово жирним шрифтом. Для того, щоб ваш пост займав хороші позиції в пошукових системах, потрібно, аби на нього посилалася певна кількість сайтів. Чим конкурентнее запит, тим більше потрібний сайтів, що посилаються.

У бічній колонці на вашому блозі повинні відображуватися останні записи. Це допоможе пошуковим роботам знайти і проіндексувати всі ваші матеріали. Також хорошим тоном буде виведення списку найпопулярніших матеріалів.

Блог - це не лише ефективний спосіб просувати сайт (припустимо у вас сайт компанії, який, сам по собі, і не повинен часто оновлюватися, тоді блог-супутник - це реальний вихід). Це і засіб аби залучити додаткових відвідувачів, покупців і клієнтів. Зробіть на блозі такий же дизайн, як і на сайті, аби вони виглядали однаково і відвідувачі це бачили.

Раніше поширеною практикою було додавання статей на сайт, кожна стаття створювалася на окремій сторінці. Але зазвичай статті не займають високі позиції в пошукових системах, навіть додавання метатегов і ключових слів особливо не допомагає. З блогами все по-іншому. Організовуйте блог, регулярно наповнюйте його якісним матеріалом, і пошукові системи винагородять вас.

По зовнішнім джерелам

Подписаться на RSS комментариев к этой записи

Раніше Внутрішня оптимізація сайту - 17 порад | Пізніше Найбагатші і наймолодші бізнесмени в Інтернеті

Один комментарий на запись “Як наповнювати свій сайт контентом”

  1. Олег пишет:

    Насамперед вам потрібно визначитися із запитами, по яких ви бажаєте просувати свій сайт.

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 4.14MB | 0.13Sec ad Google