Як написати статтю

Категорії статей: ; 04.11.2013

У даному посту я опишу ті кроки, які виконую я при написанні статті. Сподіваюся ми зможемо скласти ефективну шпаргалку, яка допоможе початкуючим копірайтерам.

6 простих кроків як написати статтю

1.Анализ технічного завдання

Насамперед я завжди вивчаю ті вимоги, які мені ставить замовник. Якщо що-небудь не зрозуміле, стараюся максимально швидко уточнити ці моменти. В разі, якщо матеріал пишеться для бірж контента, також потрібно скласти мінімальні вимоги до матеріалу. Наприклад, вибрати стилістику, Приблизний об'єм, насиченість сео оптимізацією.

2. Думки на папір

Коли я знаю вимоги, в голові виникають думки по реалізацію даного завдання. Відразу ж їх необхідно записати на папір. Причому не обовязково думки повинні стосуватися теми поста. Пишіть Ваші емоції, найдивніші напрями, які надалі можна буде розвинути в тексті.

3. Складаємо план

План статті у Вас обов'язково повинен бути. Без цього ніяк. Можете писати просто введення, основну частину і висновок, придумуйте свої варіанти.

Структурований матеріал, ділення на абзаци, послідовність думок, все це виділить Вас серед інших авторів. Добре працює деталізований план. Дуже зручно відштовхуватися від опорних слів, ключових моментів.

У кожного будинку є фундамент, у людини є скелет. Сподіваюся, Ви зрозуміли, що в кожній статті має бути план.

4. Пошук джерел

Ні для кого не секрет, що інформація для текстів береться з Інтернету. Звичайно добре, якщо Ви можете проаналізувати її, вибрати найголовніше, найцікавіше. Не потрібно повністю рерайтити статтю. Краще прочитайте її, виберіть для себе щось корисне.

5. Пишемо

Ми чітко знаємо що писати. Знаємо вимоги до тексту. Справа за малим - написати статтю. Викладаємо свої думки послідовно, чітко, з мінімальним використанням «води». Не прагніть писати відразу все правильно, з мінімальною кількістю помилок. Просто пишіть.

6. Перечитуємо, правимо

Після того, як написана стаття красиво дивиться на Вас з екрану монітора, можна сходити розвіятися, випити чаю, відовліктись від роботи. Через деякий час перечитуємо матеріал, виправляємо помилки, стилістичні недоліки. Вони обов'язково будуть, це не плачевно.

Думаю, що використовуючи ці шість простих порад, Ви знайдете відповідь на питання як написати статтю. Сподіваюся, що даний матеріал буде корисний для читачів.

Правильно написана стаття вимагає деяких зусиль. Вона не пишеться за 5-10 хвилин. Працюйте, удосконалюйте свій стиль, тим самим збільшуючи продуктивність і кількість зароблених грошей.

А які поради з написання статей Ви можете дати? Які фішки застосовуєте?

ПостСкріптум. Статтю можна і не писати, а як зараз модно, зробити відео (відеомануал). Записати відео з екрану монітора можна однією із подібних програм. А якщо виникне необхідність додати або відредагувати аудіодоріжку, допоможе стаття як вставити в відео музику?.

Як написати статтю: відео

Як написати статтю: відео

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.14MB | 0.01Sec ad Google