ToDoList_ створення сателіта і заробіток на ньому - замість висновку

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

Прийшла час підвести підсумок першої серії постів, присвячених створенню сателітів і заробітку на них. У цій серії я в найзагальніших рисах розглянув основні моменти “сателлітобудування” і кроки, які повинні зробити починаючі веб-майстри, аби створити свій перший сателіт, здатний приносити прибуток.

Дальше буде ще цікавіше - будуть розглянуті тонкощі процесу, плюс я ділитимуся з Вами своїми особистими напрацюваннями і “секретиками”, які активно використовую в роботі. А доки - давайте таки підведемо підсумок…

ТЕОРІЯ

Мы розібрали з Вами, що таке сателіт, навіщо оптимізатори купують посилання на сайтах, а також як відрізнити сат від сайту для людей. Мабуть, цього матеріалу вистачає для того, щоб кожен тотально усвідомив, що таке сат (сателіт, ГС), для чого і кому він потрібний, а також чому на ньому можна заробити гроші.

Після цього - ми перейшли до практики.

КРОК 1. ВИБІР ХОСТИНГУ

Первый крок - вибір хостингу - фундаменту для майбутніх сателітів. У статті Який хостинг для сателітів вибрати? ми розібрали, який хостинг потрібний для сателітів, чому вибір хостингу - захід серйозний та відповідальний, а також взнали пару “антипараноїдальних” моментів, які допоможуть зберегти свої нерви і сати від бану.

КРОК 2. ПОКУПКА ДОМЕНІВ

Після вибору хостингу вартує відразу затариться доменами для першої партії сатів. У пості Де купувати домени для сателітів? було розказано про головні моменти, які варто враховувати при виборі контори, в якій Ви будете затарюватися доменними іменами для сателітів, після чого дана пара порад з підбору і реєстрації доменів.

КРОК 3. ПОШУК і ПІДГОТОВКА КОНТЕНТУ

Коли домени придбані і прикріплені до хостингу, настав час добряче запастися контентом. Цей крок був розбитий на дві статті, оскільки навіть в “обзорному” стилі розглянути всі способи видобутку контенту в рамках однієї статті не представлялося можливим. У першій частині були розглянуті способи видобутку унікального контенту для наповнення сателітів, а у другій - способи видобутку другосортного (неякісного контенту).

КРОК 4. ВИБІР І НАЛАШТУВАННЯ CMS

Якщо для кожного сателіта (домена) контент знайдений і підготовлений, можна переходити до вибору CMS і її установки на сервері хостингу. Програмна платформа, на якій працюватиме сателіт, поза сумнівом важлива. У статті CMS для сателітів: яку вибрати? були розглянуті основні моменти, що стосуються всіх CMS, а також спеціальні CMS для сателітів.

КРОК 5. НАПОВНЕННЯ САТЕЛІТІВ КОНТЕНТОМ

Пройдена половина дороги - прийшла пора наповнювати сателіти контентом. Про це детально розповідається у статті Наповнення сателітів контентом: хитрощі і основи. Тут не все так просто як здається і поради, приведені у пості, поза сумнівом допоможуть полегшити і автоматизувати процесс.

КРОК 6. ІНДЕКСАЦІЯ САТЕЛЛІТІВ

Після того, як сателіт створений і сам (або при Вашій допомозі) потихеньку наповнюється контентом, актуальним стає питання з його індексації пошуковими машинами. Момент індексації сата Яндексом детально розглянутий в статті Як проіндексувати сателіт в максимально швидкі сроки. Цей спосіб “прихованного впливу ” допоможе прискорити індексацію сателітів, а значить максимально наблизити момент початку їх монетизації.

КРОК 7. ПРОКАЧУВАННЯ САТІВ

Післе того, як сателіт потрапляє в індекс Яндексу, можна починати його прокачування. Цей момент розглянутий в статті Прокачка сателітів: як наростити тІЦ і PR? . Приведені в пості способи збільшення основних показників допоможуть наростити і тІЦ, і PR, а отже збільшити ціну на посилання.

КРОК 8. МОНЕТІЗАЦІЯ

Післе того, як сателіт створений, проіндексований пошуковими системами і прокачаний до потрібних показників тІЦ і PR, можна почати заробляти на ньому. Питання монетизації розглянуте у статті Де продавати посилання? Неупереджений огляд найпопулярніших способів і бірж. Окрім списку найпопулярніших посилальних бірж Рунету, є і короткий план дій для новачка, який зробив перший сателіт.

Ці вісім кроків - СТАНДАРТНА схема створення САТЕЛІТА (сата). Після того, як Ви зробите першу партію сателітів і вона почне приносити прибуток, займіться створенням другої, більш багаточисельної і просунутої, чим перша. Досвід, отриманий при проходженні перших восьми кроків, допоможе пройти ці кроки удруге за менші терміни і без безглуздих помилок. Повторюючи всі ці кроки разів разом, поступово збільшуючи мережу сателітів, Ви забезпечуватимете себе все більшим пасивним доходом, який згодом стане “основою” для переходу до серйозніших і складніших способів заробітку.
Show must go on! До зустрічі в наступних постах!

По зовнішнім джерелам

Раніше Оптимізація тексту під довгі ключові фрази | Пізніше Де продавати посилання - неупереджений огляд найпопулярніших способів і бірж

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.42MB | 0.05Sec ad Google