Створення власної мережі сателітів - замість вступу

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

What’s up, панове манімейкери!

Вже три роки я заробляю в Інтернеті на продажу посилань.

Я роблю сателіти (саме так прийнято називати сайти, зроблені спеціально для продажу посилань), нарощую їх показники і продаю на них місця під SEO-посилання при посередництві спеціальних бірж. Загалом, я допомагаю оптимізаторам в просуванні їх сайтів і отримую за цю непогану винагороду.
Затративши деякий час на створення одного сателіта і прокачування його показників, через місяць-два я отримую в його обличчі ще один струмочок чисто пасивного доходу.

Чим більше сателітів, тим більше струмочків! Маючи в арсеналі хоч би 20 сателітів, можна бути спокійним - гроші будуть, навіть якщо сьогодні вихідний.

Доход в цій сфері обмежується лише працездатністю манімейкера і його бажанням заробити якомога більше грошей, поки тема ще працює. А тема працюватиме до тих пір, поки пошукові системи не придумають кардинально новий алгоритм, який визначатиме релевантность сайтів пошуковим запитам БЕЗ ДОПОМОГИ гіперпосилань, - того, на чому весь Інтернет і тримається по суті.

А ще, заробіток на продажі посилань - найпростіший варіант початку манімейкерскої кар'єри для будь-якого новачка, що має достатній стартовий капітал (10-20$). Я знаю досить манімейкерів, які заробили значний стартовий капітал саме на сателітах.

Почну з азів, які будуть цікавіші новачкам, хоча багато тем почерпнуть і просунуті майстри. Ну а продовжу “палевом” деяких своїх тим, що, поза сумнівом, буде цікаво всім.

Але про це ми поговоримо в найближчих статтях.

По зовнішнім джерелам

Раніше Що таке сателіт? | Пізніше Мережа сайтів - розкрутка в пошукових системах (сателіти)

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 3.25MB | 0.05Sec ad Google