Що ж таке Google AdSense?

Категорії статей: шо це таке ; 18.04.2010

Google AdSense це швидка і легка система заробітку для власників будь-яких сайтів. Розмістіть контекстні оголошення Google і заробляйте гроші.

Що ж таке Google AdSense

І тепер трохи конкретики..

Наприклад, у Вас є веб-сторінка, що розповідає про акваріумних рибок. Google помістить на цій сторінці оголошення на тему зоомагазинів або кормів для домашніх тварин .
І відвідувач, що потрапив на ваш сайт по запиту, наприклад, "акваріумні рибки" отримає можливість використати інформацію надану оголошеннями Google AdSense. Тобто перейти на сайт рекламодавця. І йому користь і вам копійка. Google AdSense платить за кожен такий перехід. А тепер уявіть що сторінка у вас не одна а декілька тисяч. Відповідно і відвідувачів досить. Копійка до копійки і на кінець місяця у вашому аккаунті кругленька сумма.

Отже, як ви вже зрозуміли, оголошення Google AdSense схожі з вмістом сторінок, які читатиме відвідувач або з інтересами і характеристиками відвідувача. Тематичність оголошень є сенсом контекстої реклами. А Google AdSense лідер у цій галузі. І у Вас є хороша мотивація попрацювати над своїм сайтом і контентом або залучити на сайт якнайбільше відвідувачів. Цим же ви отримаєте велике число переходів по рекламних оголошеннях Google AdSense на сайти рекламодавців. І, як результат, отримати свої комісійні, які можуть виливатися у досить серйозні суми.

Google AdSense це ще і можливість надати відвідувачам можливість використовувати пошук Google на вашому сайті. Досить лише встановити скрипт пошуку від Google AdSense у потрібному місці сайту. Відвідувач вводить запит і отримує результати по ньому. А поряд додаткові результати. Це, звичайно ж, контекстні оголошення що схожі з темою запиту.Отже Google AdSense дає Вам можливість заробляти на кожній сторінці вашого сайту без вкладення яких-небудь інвестицій і з мінімальними зусиллями з Вашого боку. Ну, звісно Google AdSense не меценат і так просто він вам не відсипе грошенят. Google AdSense - ваш партнер і посередник між рекламодавцем і рекламною ділянкою у ролі якої виступає ваш сайт. Чим більше відвідувачів на вашому сайті тим вищий ваш дохід, думаю це зрозуміло.

Отже, що ж це за оголошення, які треба розмістити на вебсайт? Хороше питання. Але Вам не потрібно вибирати і вирішувати це. За весь все зробить Google. Google AdSense завжди показує чітко націлені відповідні вмісту сторінки оголошення і вони містять лише ту інформацію, яку шукає відвідувач.

Для прийому сайтів Google AdSense не робить великих обмежень окрім тих, що прописані в правилах і які прийнятні майже для всіх. Навіть для сайтів, що знаходяться на безкоштовних хостингах. Не вимагається навіть якогось мінімального рівня трафіку на Ваш сайт. Два відвідувачі в день або 1000 ролі для Google AdSense абсолютно не грає. Існує лише одне обмеження: наявність і легальність контенту сайта, але цю вимогу висувають майже всі системи контекстної реклами.

Пропоновані Google AdSense варіанти форматів оголошень можуть влаштувати кого завгодно. Оголошення бувають по розташуванню горизонтальні, вертикальні (або «хмарочоси), прямокутні. Розміри, колір, шрифт все можна змінювати і підстроювати під дизайн Вашого сайту. Є лише одне обмеження: на одній сторінці не можна розміщувати більше трьох блоків оголошень, але цього я думаю сповна предостатньо. А якщо комусь і цього мало, можна розмістити ще 2 блоки посилань і 2 форми пошуку.

Як тільки Ви вступили в програму Google AdSense, Ви отримуєте код скрипту і можете його розміщувати на всіх своїх сайтах.

Детальна система статистики, яку надає Google AdSense, може задовольнити кого завгодно. Ви можете аналізувати ефективність Ваших оголошень і міняти їх розташування на сторінці. Статистика відвідин не оновлюється з кожними відвідинами, а підсумовується за кожен день.

Аби краще зрозуміти і ефективніше використовувати Google AdSense додатково вивчіть правила, які детально пояснюють Вам щонайменші нюанси. І все це російською мовою.
Ви ще не почали заробляти на своєму сайті? Реєструйтеся в цій програмі прямо зараз.

По зовнішнім джерелам

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 3.62MB | 0.06Sec ad Google