Що таке SEO ?

Категорії статей: шо це таке ; 18.04.2010

Інтернет... як багато часу ми проводимо в усесвітній павутині, яка день за днем затягує нас все сильніше і сильніше... тут ми спілкуємося, заводимо нових знайомих, купуємо одяг, оплачуємо послуги і навіть ведемо бізнес. Мати свій сайт для компанії у наш час стає необхідністю, все більше потенційних покупців вирушає у віртуальний світ, де не потрібно дзвонити по довідкових, бігати по відділах і шукати потрібну річ або інформацію, а досить просто клацнути мишкою.

Що таке SEO

Приходячи на простори інтернету багато компаній не знають як правильно представити себе, виділитися з мільйонів сторінок з схожими товарами і послугами. У подібній ситуації безглузді і недалекоглядні керівники пускають справу на самоплив, плекаючи надію, що хто-небудь коли-небудь та зайде на їх сайт, а розумні - звертаються за допомогою до seo-оптимізаторів. У простого користувача зараз виникне сповна доречне питання: що це за загадкове seo яке ну прямо життєво необхідно тим самим розумним керівникам?. А все дуже просто і доступно: seo воно ж «пошукова оптимізація» - це група заходів, які роблять професіонали в області просування та розкрутки сайтів. Для чого необхідна seo оптимізація сайту? Представимо ситуацію: компанія по виробництву... ну припустимо пластикових вікон хоче, аби на їх сайт заходили клієнти, і як же це зробити? Більшість людей шукають потрібну інформацію через пошукові системи ( Yandex, Google, Rambler) і, як правило, йдуть по засланнях, які їм видає пошук на перших сторінках, так от завдання seo-спеціалістів полягає в тому, аби при будь-якому запиті користувача, що хоч якось стосується пластикових вікон, заслання на ваш сайт з'являлося як можна ближче на почтку сторінки. Як цього добитися? Для цього і існують люди, що займаються просуванням сайтів, - оптимізатори, в яких є маса прийомів і своїх професійних секретів. Оптимізатор погляне правильність побудови сайту з точки зору зручності користування, з точки зору залучення уваги і правильного використання тих або інших засобів, а також уважно вивчить головну зброю вашого сайту - тексти, що використовуються в наповненні сайту.

Текст - найважливіша складова успіху сайту, в його владі залучити неймовірне число клієнтів або відлякнути відвідувачів остаточно. У ідеалі оптимізатор напише вам такий текст, який змусить відвідувача не лише зайти на сторінку компанії, але і залишитися там, а, отже, стати потенційним покупцем. Текст для сайту має бути легко читаним, не «напружувати» читача незрозумілими фразами, має бути досить коротким і мати так звані «ключові слова» - ті слова і вирази, які шукатимуться пошуковими системами, аби виявити той або інший сайт. Всі ключові слова складають «семантичне ядро сайту» - сюди входять не лише найпоширеніші слова, що стосуються нашої тематики, наприклад, «пластикові вікна», але і ті слова, якими користувач може розширити і конкретизувати запит, наприклад, «пластикові вікна Київ Крещатик». Завдання оптимізатора полягає в тому, аби підібрати максимально точний і в той же час максимально розширений список ключових слів. Аби збільшити вірогідність виявлення цих слів пошуковим роботом, вони повинні входити не лише в основну частину тексту, але і в назву і в обслуговуючі частини тексту (наприклад, в контактній інформації).

Ще однією складовою успіху якісної роботи грамотного оптимізатора є створення унікального контента, а простіше кажучи - такого наповнення сайту, якого не існує на просторах мережі інтернет. В такому разі власникові сайту можна гарантувати не лише наявність одноразових відвідувачів, але і тих, хто зацікавиться сторінкою, а можливо і отримає на ній постійну прописку. Для залучення постійних користувачів можна придумати все що завгодно - на все воля господарів сайту і оптимізатора. Окрім подібних способів піднімання рейтингу сайту, існує так званий «чорний seo» - гадаю, по аналогії з чорним PR-ом і всім іншим неважко здогадатися про що мова - чорні оптимізатори займаються всім чим завгодно: і банальним «копіпастом» з одного сайту на іншій, і можуть зробити так, що приходивши на одну із сторіночок з топового списку, ви автоматично прийдете на сторіночку їх замовника. Це, звичайно, вся справа совісті і честі окремо взятих компаній-замовників, але краще не псувати собі репутацію і віддатися в надійні руки чесних оптимізаторів.

По зовнішнім джерелам

Один комментарий на запись “Що таке SEO ?”

  1. Платон пишет:

    Друже я випадково зайшов на Ваш сайт.Я хочу відкрити зробити свій особистий. Допоможи мені. Я хочу ......------- стати прзидентом нашої нещасної держави.Не смійся .Але я не маю грошей на реклами на \гречку з цукром\. Я хочу ... через інтернет -----просити наших людей ПІДНЯТИСЬ з \ями\.В мене є всьо слава Богу.Но я не спокійний не вірю в завтрішнє своїх дітей.Може це і смішно но Я іМи повинні всі на согоднішній день давно були жити краще.А ми в СТОПОРІ.Я не знаю ВАС аЛЕ ДОПОМОЖІТЬ.Якщо щось не так вибачте.Освіта Українська Академія Внутрішніх Справ.

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.41MB | 0.03Sec ad Google