Що таке контент ?

Категорії статей: шо це таке ; 18.04.2010

Розберемося, що таке контент . Контент це будь-яке інформаційне наповнення чого-небудь (картинки, текст, відеоролики і так далі) (англ. content - вміст). По відношенню до мережі інтернет зазвичай мають на увазі контент сайту, тобто все, що з'являється перед очима користувача, що він може почитати, поглянути або послухати. А ось під контентом сайту найчастіше розуміють його текстове наповнення (наприклад, те, що Ви зараз читаєте).

Що таке контент

Контент ділиться на унікальний (копії якого відсутні в пошукових системах), і не унікальний. На унікальність контент можна перевірити, просто вводячи довільні фрази в пошукові системи, або використовуючи такі сервіси, як antiplagiat.ru, copyscape.com і ін. Плюси цих сервісів в тому, що можна вводити текст цілком, а не окремими реченнями. Так само можна використовувати програму Advego Plagiatus від Advego.ru, або скористатися їх безкоштовним online-сервисм. Так само там можете перевірити Ваш текст на орфографію і провести його SEO-анализ.

Так само контент можна розділити за походженням:

-копірайт (написання статей з нуля);

-рерайт (переписування статей своїми словами);

-копіпаст (банальна крадіжка чужих статей - так робити не варто);

синонімізація (заміна слів синонімами в ручному, або автоматичному режимі за допомогою програм і скриптів);

переклад з інших мов (людьми, або програмами-перекладачами з подальшою корекцією. По суті - це плагіат, але новини не є об'єктом авторського права.);

скан (сканування друкарських видань. Порушення авторських прав, що карається законом.);

сгенерований користувачем контент (коментарі користувачів, повідомлення на форумах).

У текстах для сайтів пошуковими системами цінується, перш за все, унікальність, тобто відсутність дублів на інших сайтах. Якщо контент не унікальний, то велика вірогідність навіть не попасти в індекс пошукових систем. Для просування в пошукових системах і отримання з них відвідувачів тексти мають бути не лише унікальними, але і оптимізованими під пошукові запити.

Відвідувачами сайту цінується якість контента: легкість сприйняття, відповідність знайденій інформації своєму запиту, актуальність, цікавість написання (повинне виникати бажання додати сторінку у вибране і передати заслання знайомим). Ці чинники впливають на інтерес користувача до Вашого сайту.

Весь контент є результатом інтелектуальної праці і захищається законом про авторські права. Передрук його дозволений лише на умовах, вказаних на сайтах-джерелах, і завжди при установці на них прямого заслання.

Для розміщення статей на сайті часто використовують CMS (Content Management System - система управління контентом). Такі системи використовують зазвичай для управління великою кількістю статей, або, для здобуття на сайті певного необхідного функціонала. До популярних безкоштовними CMS відносяться Joomla, Wordpress і т. д. Ці CMS використовують в роботі бази даних MYSQL. Останнім часом деяку популярність стали набирати CMS без баз даних (на файлах), але, такі двигунці підійдуть лише для маловідвідуваних сайтів, і вони не зручні в адміністраторській частині.

Кількісна величина текстового контента - символи (з пропусками або без). Від об'єму і якості статті залежить її ціна, що встановлюється копірайтерами (пишуть тексти на задану замовником тему) і рерайтерами (переписують своїми словами готові статті). У зв'язку з швидкими темпами зростання кількості інтернет-сайтів копірайтинг і рерайтинг стали добрим джерелом основного і додаткового заробітку для багатьох людей.

P.S.: купити, замовити, продати і написати контент можна на найпопулярнішій біржі контента Advego.ru, www.textsale.ru. Унікальний контент за ціною 0.09$ за 1000 символів можна купити на XAP.ru, там же можна замовити рерайтинг, копірайтинг, або автоматичне наповнення сайту статтями.

По зовнішнім джерелам

Комментарии (10) на запись “Що таке контент ?”

 1. Тарас пишет:

  Дякую за даний сайт. Чекаю нової підпису. Твої статті надихнули мене на створення власного сайту, можна декілька питань по суті на пошту?

 2. admin пишет:

  Привіт.. Можешь задавати питання прямо тут якщо не виникає ніяких з тим проблем.

 3. Тарас пишет:

  1. Чи можна створювати сайти-сателіти на безплатних хостінгах?
  2. Цей сайт сателіт?
  3. Ви його зараз розкручуєте, а потім почіпете рекламу?
  4. Якщо можна більш детально про
  Посилання почали купувати в 2005 і продовжують купувати до цих пір.
  Спочатку все робилося ручками і об'єми були не такими великими, зараз
  же все автоматизовано за допомогою спеціальних бірж і об'єми продаж
  вражають.

  Чому б не відкусити шматок від цього солідного пирога?
  5. Тобто весь удар іде на головний сайт комерційного характеру, з
  якого і буде одержуватися дохід, а сателіти допомагають просунути його
  популярність?
  Якщо можна асю.

 4. admin пишет:

  1. Можна, але далеко не завжди. Тут справа ось в чому. Те, що зараз розуміють під сателітом - це сайт що продає посилання з бірж посилань (sape.ru, linkfeed.ru і тп.). Аби система автоматичного продажу посилань запрацювала потрібно, щоб на хостингу були дозволені зовнішні з'єднання. А як правило на безкоштовних хостингах вони заборонені.

  2. Ні, цей сайт не сателіт в звичному розумінні. Хоча і СДЛ-ом (сайт для людей) його не назвеш.
  Взагалі, я не створив ні одного сателіта..першим моїм сайтом був нормальний СДЛ (сайт для людей) який я спробував запхати у "сапу". Сайт був на безкоштовному хостингу і це мені не вдалося)) І після цього я не експериментував з сателітами. Сама ідея створення сателітів мені не дуже подобається, тому як це більше схоже на рулетку, аферу. Адже пошукові системи постійно їх викошують тисячами.. При умілому підході вони звісно приносять швидкі бариші..але це рутина, рутина і ще раз рутина. Створюєшь 50 сатів, через 3 "апа" залишаються 10. Знову робишь 50 і знову фатальний "ап".. І т.п. Одним словом все більше сателітчиків переходять в лави СДЛ-ників так як пошукові системи пресингують з кожним роком все агресивніше.

  Я більше схиляюсь до підходу тихше їдеш - далі будеш)
  І на даний момент мені близька монетизація за допомогою Гугл Адсенс. Хоча там тяжкіше і працювати треба більше. Але легально і над головою не висить дамоклів меч.

  3. Досить складно в тематиці "розкрутка сайту, створення сайту і т.п." залучити серйозний трафік щоб потім монетизувати такий проект. Справа в тому що таких сайтів сотні..якщо не тисячі. Цей сайт це скорше результат цікавості - експеримент новачка. Мені, десь приблизно рік тому, кортіло взнати скільки з такого сайту можна витягнути трафіку в укрнеті. Як виявилось - зовсім небагато. Звісно якщо не особливо "паритися" з таким сайтом.
  Задовольнивши цікавість, я закинув цей сайт і майже про нього забув)) От зараз згадав і вирішив трохи оживити його.


  4. Процедура розміщення посилань виглядає приблизно так - реєструєшся на "сапі", потім в коді сайту ставиш спеціальні теги і все...
  Посилання автоматично з'являються на сторінках твого сайту. Ну, можна іх фільтрувати якщо є на то бажання, тобто якісь сайти блокувати..а можна поставити повністю на автомат.

  5. Є два види сателітів. Зараз під сателітами розуміють ГС (говноСайти) які створені лише для продажу посилань і більше ніякої функції не несуть.
  А класичний сателіт - це сайт-супутник що просуває головний сайт. Тобто те про що ти подумав)

  Ася 355-191-955, але я не асечник, не часто там буваю..Скорше відреагую тут чим там))

 5. Taras пишет:

  Тобто Для менш-більш пристойного заробітку треба:
  1. Сайт на платному хостингу
  2. СДЛ
  3. Міінмум реклами
  4. Сателіти (краще ГС) створені на безплатному хостингу для його мінімального просування (ТІЦ=10)
  5. Сапа

 6. admin пишет:

  >Сайт на платному хостингу

  Якщо сапа - мабуть тільки платний хостинг. Є варіанти типу 1$ в місяць+необмежена кількість сайтів на акаунт. Наприклад http://wmz-host.ru. Хоч я його не тестував але в інеті поганого про нього не чув. Якщо adsense - можна і безкоштовний, але не кожен дає на ньому ставити банери, до того ж безкоштовні свої банери ставлять і це зменшить ефективність твоїх банерів. Наприклад http://topua.net не проти adsens, а http://ho.ua - забороняє, він сам на твій сайт поставить банер адсенса))

  >СДЛ

  Якщо для початківця - мабуть тільки СДЛ. Тому щоб на даний момент почати заробляти на сателітах повинен бути серйозний досвід. Схеми описані рік-два тому вже можуть не так ефективно працювати, так як все міняється з часом. Не все так просто, я б навіть сказав - все дуже не просто з сателітами. Хоч власного досвіду створеня сателітів не маю але з усіх сторін чути як стогнуть сателітчики. То АГС(фільтр від Яндекс) покосив всі сайти, то ще шось. Пару років тому було легше з цим а от зараз... Без досвіду вирогідність опинитися в ситуації типу "3 місяця клепав сателіти і вихлопу 0, всі сайти в бані" досить висока. Я рекомендував спочатку зробити що не-будь "біле", почитати форуми і т.п.,і отримавши якийсь досвід вже починати думати над цим. Хоча як експеримент можна зробити пару сателітів, не затративши на це багато часу, і подивитися як це себе виправдає.


  >Мінімум реклами

  Чому мінімум реклами? Якщо ти зробиш сайт і на нього буде ходити купа народу, то з рекламою вже можна експериментувати. Якщо працювати з легальними системами контекстної реклами то ніяким проблем не виникне. Головне тут трафік. Чим більший трафік - тим більший заробіток. Наприклад з сайту з 5000 відвідувачами можна мати на адсенсі 150-600 євро (залежить від тематики) в місяць на одному адсенсі. Орієнтир: 1000 відвідувачів дають 1-5 євро лише на "контексті". Крім того є і додаткові варіанти монетизаціі сайтів з вагомим трафіком - партнерки, прямі рекламодавці і т.д.

  > Сателіти (краще ГС) створені на безплатному хостингу для його мінімального просування (ТІЦ=10)

  Такі сайти роблять, як правило, тільки для серйозних комерційних проектів з великою конкуренцію. Тоді для виходу в топ застосовують всі доступні методи просування, наприклад просування за допомогою класичних (правильних) сателітів. Не думаю що є зміст просувати звичайний сайт таким способом, так як нормальний білий сайт і без сателітів добре себе почуває. Головне це контент. Буде цікавий контент - будуть відвідувачі, буде трафік і буде якийсь заробіток. А якщо ти зосередишся лише на просуванні сайту, при цьому не попіклувавшись саме про якісне і цікаве наповнення сайту то нічого з цього не вийде.


  На рахунок сапи. Можна сказати що зараз сапа це рулетка. Досвідчений гравець буде у виграші, а новачок може тільки так пролетіти...

  На рахунок СДЛ - тут треба багато пахати, потрібна ідея якась. Потрібно розбиратися в темі на яку створюватимеш сайт. Тоді справа піде. І це надовго, сайт може приносити гроші роками(пасивний прибуток) і за монетизацію білого сайту ні одна пошукова система не кине його в "бан". Добре якщо в реалі є якась база. Наприклад якийсь бізнес, тоді можна зробити сайт, трохи його просунути і отримувати замовлення з інтернету.

  Тобто Для менш-більш пристойного ГАРАНТОВАНОГО і відносно пасивного заробітку треба СДЛ (або декілька сдл-ів). Це я для себе уяснив)) Якщо викреслити "гарантованого" і додати "шального" то сателіти (ГС). Але в любому випадку краще почати з СДЛ, шоб отримати якийсь досвід, інакше вирогідність "лузу" дуже велика.

 7. Taras пишет:

  Дякую за докладну інфу.
  Створив сайт на вордпресі, але трошечки мене харить один прикол, тільки з однієї сторони панель, немає якоїсь програмки для створення тем для ВП (візуальної), де не треба було б код вручну писати, щоб поставити панелі з двох боків, і як тулити рекламу зверхи?

 8. admin пишет:

  Так скачай іншу тему для вордпреса. Вони і з 2 і 3 колонками - які завгодно.
  Наприклад звідси - www.blogstyle.ru Закидуєш скільки завгодно тем в папку wp-content/themes і міняєш собі ії в адмінці. На рахунок як тулити рекламу зверху - хз, має бути якийсь плагін або в адмінці опція. Я не користуюсь вордпресом так що не можу точно сказати. В мене всі сайти на blogolet - www.blogolet.ru

  Інфу на рахунок блоків легко знайти наприклад так http://www.google.ru/search?hl=ru&newwindow=1&q=%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81+%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%8C+%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA+&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

  Але якщо в тебе нема трафіку суттєвого на сайті, то користі від рекл. блоків не буде. Наприклад якщо річ йде про адсенс - то грубо кажучи з нього капає 10-15 центів в день на кожну сотню відвідувачів. Може капати і по 1 доллару на сотню але тут треба пахати-вникати і т.д.Багато від чого залежить..

 9. Taras пишет:

  Чого зразу про блоголет не сказав???
  Тепер на ньому буду пробувати, тут вже буде у кого спитати.)
  Дякую
  Ще напишу!

 10. admin пишет:

  Ну так це не значить що блогольот краще чим вордпресс. Просто він мені більше підходить. Ну і до того ж автор блогольоту його постійно обновляє, додає нові опції, випускає нові версїї - і не завжди поточна версія стабільна... І до тогож, що суттєво, - до блогольоту мало тем оформлення (10-20 в інеті можна знайти). Можно самому переробити будь яку тему під блогольот, але треба трохи шарити в ХТМЛ. А під вордпресс купа готових тем, тисячі.. Але чим мені вордпресс не подобається - тим що до нього треба купу плагінів встановлювати, тим що він неповороткий - тормозить, тим що в нього на ботру купа зайвого і в той же час невистачає багато чого. І тим що він на БД(бази даних), через це гіморно сайт переносити з хостингу на хостинг, особливо якщо в тебе буде декілька сайтів. Стара версія блогольоту тільки на файлах працює - тому простіша в використанні. Ну а нові версіі комбіновані, там можна сайт встановлювати як "на файлах" так і на БД.
  Якщо щось не так з останною версією блогольтоу то можеш качнути стару - 2.48, вона стабільна.
  http://sseo.pp.ua/blog.rar Наприклад цей сайт на цій версії.

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 1.23MB | 0.01Sec ad Google