Прокачування сателітів: як наростити тіЦ і PR?

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

Після того, як сателіт потрапляє в індекс Яндексу, можна починати його прокачування.

Виникає логічне питання: “А чому не можна Відразу після створення сателіта починати нарощувати його пузомірки?”. Відповідь проста: “Ваши витрати і зусилля можуть не окупиться”.

Уявіть, що Ви створили сателіт і відразу почали його прокачувати. А він - БАЦ! - навіть через місяць не влізає в індекс Яши. Згаяний час і гроші не окупляться в будь-якому разі, тому що “Нема сателіта в індексі Яндекса - немає заробітку!”. Звичайно, можна писати в службу підтримки і “качати права”, але це зовсім інша історія. Повірте, дуже неприємно втрачати сателіт з тІЦ 40 лише через те, що не дочекався його індексації (було і таке).

В загальному, після індексації сателіта приступаємо до його прокачування.

Прокачка - це процес нарощування показників тІЦ і PR. Що це за показники і від чого вони залежать я розповідати тут не буду - сподіваюся, Ви в цьому питанні вже підковані.

Для чого потрібне прокачування? Для того, щоб збільшити ціни на посилання. Чим більше показники, тим вище ціна. Звичайно, посилання купують і з нульових сателітів, але за набагато меншими цінами. Отже Ви можете ВЗАГАЛІ пропустити цей крок і не нарощувати показники, а відразу (або ледве почекавши) закинути його в біржу посилань. Тоді Ви будете постачальником дешевих посилань, які активно скуповують дорвейні і порно-оптимізатори :).

Как здійснюється прокачування? По суті, це процес проставляння на сателіт зовнішніх посилань. Причому посилань будь-яких - анкоры нам не важливі, оскільки не важливі відвідувачі, позиції в пошукових системах і так далі. Нам потрібно лише “жирне” пузо і посилання без “nofollow” (для прокачування PR) або “noindex” (для прокачування тІЦ).

Спочатку я хотів би обмежитися в цьому оглядовому пості простим перерахуванням ВСІХ відомих мені способів прокачування. Незалежно від їх ефективності в наші дні. Але вирішив цього не робити.

Ось ті способи, які РЕАЛЬНО можуть збільшити тІЦ і PR. Краще використовувати їх в комплексі, оскільки це дозволить добитися максимального результату.

  • Реєстрація в каталогах сайтів - білих, сірих, закритих (нарощується і тІЦ і PR, ефективність залежить від бази);
  • Покупка посилань в “постових” на блогах назавжди (тІЦ і PR, відмінний ефект, платно);
  • Покупка посилань на сторінках сайтів (тІЦ і PR, щомісячні платежі);
  • Прогон по каталогах статей (тІЦ і PR, ефективність залежить від бази і сайтів);
  • Розміщення статей на інших сайтах (тІЦ і PR, щомісячні платежі);
  • Комментарі в блогах (лише тІЦ, хороший ефект);
  • Прогон RSS стрічки по RSS каталогам (тІЦ і PR, невеличкий ефект);
  • Прогон по каталогах прес-релізів, дошках оголошень, підписи у форумах (тІЦ і PR, ефект лише при великих об'ємах);
  • Використання пінгбеків і трекбеків (тИЦ, залежить від двигунця сателіту).
Зараз я просто перерахував їх, проте в наступних постах я розповім про кожен спосіб детальніше.

По зовнішнім джерелам

Раніше Де продавати посилання - неупереджений огляд найпопулярніших способів і бірж | Пізніше Як проіндексувати сателіт в максимально швидкі строки ?

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.39MB | 0.04Sec ad Google