Наповнення сателітів контентом: хитрощі і основи

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

Отже, давайте підведемо проміжні підсумки.

1. Ви вже замовили хостинг, на якому плануєте розмістити першу партію сателітів.

2. Ви зареєстрували декілька доменних імен для першої партії сателітів.

3. Контент, необхідний для їх наповнення сателітів, теж здобутий (копірайтінг, скан, рерайт, копіпаст - неважливо).

4. Вибрана, вивчена і встановлена на сервер найбільш підходяща CMS.

Все це вже у Вас є :). Від цього і відштовхуватимемося, адже пора переходити до наповнення сателітів контентом.

Перед тим, як почати публікувати контент, необхідно його підготувати належним чином, а саме розбити весь наявний текст на статті (від 1000 символів) і рубрики (6-10 статей на рубрику), якщо у Вас скани. Якщо копірайтінг, рерайтинг або копіпаст в окремих статтях - досить просто розділити всі статті по рубрикам.

Як готувати контент найбільш зручним чином? Це залежить від вибраної CMS і її способу зберігання даних.

Якщо це Wordpress, то найзручніше весь текст помістити у вордовский документ, помітивши рубрики як “заголовок 1″ (Ctrl+1), назви статей як “заголовок 2″ (Ctrl+2), а самі статті як “основной текст” (Ctrl+0). Це найбільш зручна розмітка, яка не дозволить заплутатися. Якщо це Zebrum CMS, то краще всього готувати контент в Блокноті, як і показано в навчальних роликах на сайті системи. Якщо nanoCMS, то варто заздалегідь для кожної статті створити окремий файл PHP. В кожної системи свої заморочки.

При цьому не забувайте розбивати статті на абзаци. За бажання можете виділяти деякі місця тексту різними тегами, а також додавати картинки.

Якщо ви це вже зробили, то засвойте правило номер один - НІКОЛИ ні в якому разі не публікуйте ВЕСЬ контент на сайті ВІДРАЗУ! Нам потрібно створити видимість живого ресурсу, який поступово наповнюється свіжими матеріалами, аби не викликати зайві підозріння в пошукових систем.

Так що, після установки CMS на сервер і її налаштування, уручну опублікуйте 3-5 статей спершу. Буде ДОБРЕ, якщо CMS сама пропінгує пошукові системи. Але про це говоритимемо в наступному пості.

После всього цього в розпорядженні у Вас буде сателіт з налагодженим дизайном і 3-5 вже опублікованими статтями. Що робити далі?

А далі потрібно поступово додавати на нього нові матеріали. Можна це робити УРУЧНУ, а можна АВТОМАТИЧНО.

На рахунок ручного додавання статей все зрозуміло. Просто копіюєте і вставляєте по дві-три нові статті на сайти щодня. Для п'яти сателітів це 20 хвилин часу максимум. Можна, звичайно, загнати всі статті уручну в перший же день, АЛЕ зробити при цьому відкладену публікацію.

Что стосується такого принадного варіанту, як автоматическое поповнення, то тут знову ж таки все залежить від CMS - чи має вона таку можливість?

У випадку з Wordpress можна скористатися комплексом WPTranslator, який дозволяє зробити наповнення сателіту статтями автоматичним. Для цього потрібно підготувати спеціальним чином .doc файл з контентом (про це я писав вище), експортувати його в html і загнати в програму, проставивши дати публікації, вибравши теги і настроївши розміщення картинок, якщо потрібно. Комплекс, прямо скажу, недешевий. Але своїх грошей він коштує - час економить неабияк.

Есть також варіанти з плагінами-парсерами, які автоматично видирають контент з чужих сайтів, - RSS стрічок або прямо з дизайну. Як приклад, FeedMaster. В результаті роботи цього скрипта Ви отримаєте на руки автонаповнюваний сателіт на WP, набитий копіпастним або унікалізованним контентом (синонімізує).

У випадку з Zebrum CMS діє варіант з відкладеною публікацією - всі статті з txt файлу заганяються в парсер, після чого на вкладці Контент настроюється відкладена публікація.

На цьому про наповнення контентом все.

По зовнішнім джерелам

Раніше Як проіндексувати сателіт в максимально швидкі строки ? | Пізніше CMS для сателітів: яку обрати?

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.39MB | 0.03Sec ad Google