Мікронішеві MFA - передмова

Категорії статей: ; 17.04.2010

Мікронішеві MFA. Передмова.

ПЕРЕДМОВА

Кращою інвестицією у ваш AdSense-бізнес сьогодні стане те, якщо прочитавши даний курс ви не пропустите ні слова.

Я - практик, що працює з AdSense вже декілька років. При цьому працює фанатично цілеспрямовано. І це розповідь про те, як мені вдалося підняти денний дохід від $150 в добу (з одного СДЛ, який оновлювався практично щодня) до $300-$400 завдяки 45 міні-сайтам (і їх кількість постійно зростає). Але більш всього радує те, що 99% з цих сателітів працюють на авто-пілоті.

Не має значення ситуація на ринку, кожен з сайтів приносить стабільний прибуток день за днем. Інколи дохід з окремо взятого ресурсу може не досягти і $1, але інші за цей період принесуть $10-$20. Як би не було, середній показник з одного сателіта - $5/добу. А головне, що кожен створений сайт, вже через тиждень починає приносити прибуток.

У мене є ресурси, що складаються лише з однієї сторінки і не мають жодного беклінка. Який б ви думали їх місячний дохід? $50-$120, а все завдяки вдало підібраному ключевику і відсутності конкуренції

НЕМАЄ ЖОДНИХ СЕКРЕТІВ

Приємна новина для тих, хто хоче стати успішним. Немає жодних секретів або обов'язкових прийомів, які необхідно знати. З висоти свого досвіду можу сказати, що найшвидша дорога до пасивного заробітку на AdSense - це найкоротша дорога. Але дотримуйте гідність, пропонуючи щось клієнтові, не намагайтеся нікого обдурити.

*****
Лирическое отступление. У вас есть платье ? Ах вы не женщина ? Тогда может быть шотландскую юбку? Как бы там нибыло, вы можете купить платье здесь ?
****

Прямо зараз змініть свій менталітет:

1. Ви повинні допомагати покупцям знаходити необхідний для них продукт
2. Ви повинні допомагати компаніям продавати їх товари і послуги
3. Ви той, хто допомагає продавцям і покупцям знайти один одного

ЗАВЖДИ ВСЕ СПРОЩУЙТЕ

Однією з цілей, що переслідуються даною книгою, була ціль знайти однодумців. Людей зацікавлених в побудові стабільного джерела доходу з AdSense.
Ви і я - однакові. Ми обоє хочемо знайти систему, яка б не залежала від трендів, якихось чудасій пошукових систем, самих наворочених новинок SEO-софта. Ми обоє бажаємо отримувати задоволення від роботи, насолоджуватися пошуком своєї ніші, запуском сайтів і з посмішкою спостерігати на кількість кліків, що приносять прибуток день за днем, тиждень за тижнем, місяць за місяцем.
Те, що ви прочитаєте в книзі не що інше, як основи, чисті і прості. Основи - це те, що вам потрібне. Використовуючи їх в білому SEO мені не доводиться переживати про індексацію своїх сайтів або стук конкурентів. Відмовившись від парсинга, рерайта або синонімайза на користь копірайта, ви зможете бути впевнені в тому, що ваші сайти проіндексуються, відмінно ранжуватимуться і, що саме головне, почнуть приносити прибуток.

ЦЕЙ КУРС НЕ ДЛЯ НАТОВПУ

Перш, ніж почати описувати необхідні дії, дозвольте мені повернутися до того, що я сказав в першому параграфі: я - практик. Тобто, інформація викладена тут, не призначена для повних нубів. Мені не хочеться по сто разів повторювати прості істини, відомі кожному вебмастеру.

Замість розжовування прописних істин я обмежився описом саме тих інструментів, які допомогли мені заробити за рік шестизначну суму за схемою «встановив, - забув». До речі, під час написання цій інструкції, мій дохід досяг нової рекордної відмітки - $411,67/доба. А все завдяки:

1. Пошуку ніші
2. Установці простенького HTML-сайту
3. Постінгу декількох статей в каталоги

Все!

Ті з вас, хто вже пройшли дорогу чайника, зможуть досить швидко поставити на потік заробіток в AdSense. Інші ж, ті хто лише починає осягати ази манімейкінга можуть відкласти всі мої роздуми убік і продовжити пошуки кращого і моднішого способу запрацювати з AdSense. Хай буде так, але пам'ятайте:

КРАЩЕ - ВОРОГ ХОРОШОГО

Завжди буде «кращий спосіб», «якнайшвидший шлях». Це природа онлайн заробітку. Саме тому я не додаю в цей курс інших порад і рекомендацій, які прислані читачами. Так, в більшості випадків, більший об'ем роботи над сайтом здатен лише допомогти йому, але те, що описане тут - дуже специфічна стратегія. І я весь час дотримуюся лише її, ні на хвилину не відступаючи.

Завжди виходитимуть все новіші і новіші керівництва, які будуть вас переконувати в тому, що лише завдяки ним можна заробити гроші онлайн. Але запевняю вас, не відволікайтеся на інші системи і курси. Якщо ви поставили собі мету, дотримуйтеся її. Не стрибайте з системи в систему. Тому що через 6 місяців ви кінець кінцем опинитесь там же, де і починали

МІЙ ДОСВІД В ЧОРНОМУ SEO (ВТРАТА $$$)

Довго цей пункт розписувати не буду, оскільки знаю, що ви вже не можете дочекатися конкретних ділових порад, аби приступити до роботи. Але вважаю важливим розповісти вам про те, що мій шлях в Інтернеті почався зовсім не із створення пасивного доходу з AdSense.
Як і багато з вас, я постійно чогось шукав, витрачав тисячі доларів на курси, DVD, електронні книги, створені з однією метою, - переконати мене, що стати багатим - легко.

І після прочитання одного курсу, я купував новий, в якому говорилося, що попередній не дасть результатів, а дієвий саме той, який у мене в руках. Все це повторювалося круг за кругом, день за днем. Врешті-решт я вирішився з'єднати AdSense і чорне SEO. Накупив купу генераторів, програм для спам-розсилки і інших скриптів. Сплоги, профілі, дори. Все те, що по ідеї повинно було приносити мені прибуток, насправді спускало мої гроші в діру. За час дорвеєбудівництва я встиг зареєструвати приблизно 1000 доменів.

І вгадайте що? Всі ці сайти випадали з індексу вже через тиждень після запуску. У чорному SEO необхідно постійно працювати, працювати і ще раз працювати. Я не міг зрозуміти, як можна робити сайти, заробляти гроші, а потім втрачати весь дохід з них.

ВЕЛИКА ПЕРЕРВА: «ПУХНАСТИЙ» СДЛ

З часом я нарешті осягнув безперспективність чорного SEO, і таки зрозумів як потрібно працювати з AdSense - до мене дійшло те, наскільки просто отримувати в нім кліки (на тематичному трафіку). І в один день я просто видалив з жорсткого диска все свої дорвеї і почав буквально з нуля. У результаті, просто вибрав вподобаною нішу з достатньою кількістю кліків, яка мала також декілька підніш.
Це було «здоров'я». Медицина - просто величезна індустрія. Існує тисячі хвороб і недуг, ліки від яких щодня шукають в Інтернеті.
Я сфокусував всі свої зусилля на створенні великого медичного порталу. Вже через 8 тижнів дохід з AdSense вийшов на рівень $35 в день.
Детальніше про мій СДЛ написано тут:

http://www.warriorforum.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=225590
(заслання досить старе, але на щастя доки працює)

Прочитавши матеріали по засланню, ви побачите, що сайт досить добре зростав. За липень середній дохід склав $85, в листопаді 2008 року ця планка піднялася до $125 в день, де тримається і до цього дня (все ж я кожного тижня купую на нього нові заслання).

Але проблема була в тому, що денна виручка була схожа на американські горки. Позиції з доходом, то піднімалися, то опускалися.
Тоді я і вирішив підійти з іншого боку - створити інші сайти, які у випадку провалів першого займали б його місце і навпаки.

НОВИЙ ПІДХІД: МІКРОНІШЕВІ САЙТИ (СТРАТЕГІЯ 6-ЗНАЧНОГО ДОХОДУ З ADSENSE)

Ідея по створенню десятків невеликих сайтів під AdSense витала в повітрі ще з 2003 року, коли Google презентувала AdSense. Але я не хотів цим займатися внаслідок невдач за часів чорного SEO, дивуючись з того, як можна витрачати стільки енергії на створення мінісайту, якщо у результаті добовий дохід з нього складе всього пару доларів. Але на жаль, вся справа в підході!

І ось я почав експериментувати в СУПЕР-МАЛЕНЬКІЙ ніші. Аналізував сторінку за сторінкою, безперервно підбирав ключевики, поки не знайшов формулу, що працює і до цього дня.
По суті кожен мій сайт через тиждень після запуску вже починав приносити прибуток. І все це на 100%-ому пошуковому трафіку.

Цією стратегією я збираюся поділитися і з вами. Сподіваюся ви зрозумієте силу підбору правильної ніші, потім в її межах ще одної, і ще одної і т.д. І так доки якийсь маленький забутий шматочок Інтернету не почне приносити вам гроші. Ваш бізнес пустить коріння і його не так просто буде зруйнувати (у порівнянні з єдиним СДЛ).

Отже, давайте почнемо. Не переживайте з приводу якихось незначних деталей. Слідуйте моїм порадам, робіть сайти і я гарантую, що ви будете приємно здивовані результатом (як і ваш банківський рахунок).

На всяк випадок нагадаю зміст:

Глава 1. Ідеальна ніша для AdSense
Глава 2. Пошук ключових слів
Глава 3. Створення контента
Глава 4. Шаблон з найбільшим конвертом
Глава 5. Просування і манімейкерство
Глава 6. Збираємо все в купу: 7-денний марафон
Глава 7. Створення бізнесу

По матеріаламbackspark.net

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.23MB | 0.07Sec ad Google