Інструменти перевірки щільності ключових слів

Категорії статей: розкрутка та оптимізація ; 03.10.2010

Всім нам відомо, що щільність речовини це кількість маси в одиниці об'єму. При аналізі ж сторінок або простого тексту, як одиниця об'єму виступає об'єм тексту в словах - кількість символів в статті, книзі, документі. Таким чином, щільність ключових слів це їх відсоток відносно всього тексту. У seo-сленгу цю характеристику ще називають тошнотою (нудотою) стрінки. Як же перевірити цю характеристику?

Інструменти перевірки щільності ключових слів

У мережі інтернет існує безліч сервісів для аналізу щільності ключових слів в текстовому документі або на окремій сторінці. Нижче наводиться детальний список з коротким описом.

Список онлайн-сервісів перевірки щільності ключових слів:

1. tools.hod.ru Скрипт для визначення входження слів і фраз в текст. Є фільтр на кількість слів.

2. seotxt.com

Оптимізатор тексту, який дозволяє визначити щільність ключових слів і фраз у заданому тексті. Є безліч налаштувань і фільтрів, а на виході виходить таблиця з із заданими словами і їх щільністю.

3. tekto.biz

Інструмент оцінки нудоти сторінки (рівня текстового спаму). При аналізі, вводиться адреса сторінки і текст на ній перевіряється з врахуванням різних словоформ. На виході утворюється таблиця розподілу слів у всьому тексі, в body, title, в тегах заголовків і тегах жирного виділення.

3. seo.bigli.ru

Інструмент перевірки щільності ключових слів. Введіть url в спеціальне поле і не забувайте відзначити галочкою чекбокс “щільність слів”, якщо ви перевіряєте її. В результаті перевірки показується таблиця із словами які зустрічаються в тексті (відсоток і кількість).

Окрім онлайн-сервісів існуют декстопні інтрументи для первірки щільності ключових слів.

Плагіни Mozilla Firefox для роботи з ключовими словами:

1. KGen - генератор ключових слів - розширення для Firefox, яке дозволяє побачити, під які ключові слова заточена сторінка на якій ви знаходитесь. Ви можете поглянути найбільш важливі слова на сторінці.

2. Ще один хороший плагин для Firefox називається SearchStatus, призначений для відображення рейтингу сторінки в Google і Alexa, але також має допоміжні инструмени по роботі з ключовими словами. Є в нім один недолік - аналізує лише англійські ключові слова.

Начеб це все з найкорисніших сервісів. Якщо буде ще що-небудь цікаве із цього приводу, обов'язково викладу.

По зовнішнім джерелам.

Подписаться на RSS комментариев к этой записи

Раніше 9 порад по створенню привабливого і SEO-оптимізованого web-дизайна | Пізніше Внутрішня оптимізація сайту - 17 порад

Комментарии (2) на запись “Інструменти перевірки щільності ключових слів”

  1. Богдан пишет:

    Чи є генератор автоматичний, щоб я міг написати статтю а він з неї вибрав всі ключові слова.

  2. admin пишет:

    Ну а про що у статті мова? Це сервіси, які визначають частотність слів чи фраз у готовому тексті, тобто вибирають ключові слова. Кидаєш їм текст, вони показують частоту, і бачиш де є переспам чи недобір...

    Чи ти маєш наувазі щось типу Word, пишеш тіпа статтю а він тобі підкреслює ті слова, частотність яких починає зашкалювати?) Якщо останнє, то навряд чи..

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 4.12MB | 0.03Sec ad Google