Глава 1 - Ідеальна ніша (Частина 2)

Категорії статей: ; 17.04.2010

КОНТЕНТ ДЛЯ ТОВАРНИХ САЙТІВ ПИСАТИ ЛЕГКО

Написання контента для сайтів - це, мабуть, найскладніше завдання, з яким стикаються вебмайстри. На собі я це відчув, коли залишив дорвеі і перейшов до білого SEO. Звичайно, існує не мало людей які створюють автогенеровані сателіти на машинному рерайті, і заробляють чималі гроші на цьому. Колись і я займався тим же. Але ви повинні усвідомити, що подібний спосіб недовговічний. Сайти постійно відлітають в бан і доводиться щодня працювати, не покладаючи рук.

предполагает

Моя ж система передбачає написання декількох повністю унікальних статей для запуску кожного сайту, його ранжування і заробітку грошей. Потім я приступаю до постингу по каталогах і інших способах розкрутки, про які мова піде в наступних частинах.

Запам'ятайте, ви повинні стати письменником (або покластися на копірайтерів із строни), весь ваш успіх залежить від матеріалів на сайті. Довгостроковий прибуток повністю побудований на контенті і його якості.*****
Отойдем от темы статьи. На минуту. Собрались заработать много денег? А в чем носить их будете? Может быть купите в интернет-магазине сумку ?
****

Ну а тепер після того, як я вас налякав труднощами роботи, настав час хороших новин. Насправді написання статей для «товарних» сайтів досить легка справа.

ОПИС ПРОДУКТІВ

Для створення AdSense імперії необхідно два типа контента: статті, які ви розміщуватимете в каталогах (розкручування статтями) і матеріали для публікації безпосередньо на самому сайті.

Все, що потрібне для створення другого типа - це зайти на Amazon (або інший відповідний портал), знайти опис необхідного товару і зробити його рерайт. Немає потреби видруковувати довгі простирадла тексту - це лише відлякує відвідувачів. Читати їх ніхто не буде, швидше за все, серфер просто закриє ваш MFA і перейде на інший сайт в пошуку. Все, що необхідне - це коротка інформація і технічні характеристики.

Давайте коротко перерахуємо необхідні типи інформації на сайті:

1. Опис продукту
2. Огляд його функцій
3. Інформація по магазинах, де цей продукт можна купити (AdSense реклама)

Забезпечуючи користувача необхідним і якісним контентом я не засмічую Інтернет зайвою інформацією, і мені, принаймні, від цього вже добре.

ДОДАТКОВІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДРАХУВАННЯ

Якщо ви читаєте даний рядок, то вже, напевно, знаєте, що почавши створювати мікронішеві MFA я збільшив свій дохід з AdSense в три рази всього за 6 місяців. Але і це ще не все.
Кожен продукт має свого покупця, а цей покупець рано чи пізно приходить на вашу сторінку. Звичайно, первинне завдання полягає в тому, аби змусити відвідувача клацнути по контекстній рекламі, але створюючи «товарні» сайти з'являється ще один плюс - партнерські відрахування.

Тільки що я згадував про те, як легко рерайтити описи з Amazon, так що забороняє внизу цих описів поставити посилання «по матеріалах Amazon.com» зі своїм партнерським лінком? Даний вид доходу може стати непоганим бонусом до вашої AdSense імперії.

ПАРТНЕРСЬКІ ПОСИЛАННЯ: БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?

Давайте розберемося в тому чи варто ставити реф. заслання на своїх MFA сайтах. На деяких моїх ресурсах відрахування від продажу товарів досить високі для того, щоб я зміг повністю видалити з них код Гугла і зосередитися на продажах. Ви маєте право зробити те ж саме.

Після створення достатньої кількості сайтів, деякі з них можуть пустити хороші паростки у бік партнерських відрахувань. Думаю було б розумним в такому разі зняти контекстну рекламу, щоб не розсіювати відвідувачів і всіх їх перенаправляти по реф. засланню. Єдина причина, по якій я до цих пір цього не зробив, полягає в тому, що моєю метою є $1000 в добу на одному AdSense, і на даний момент мені необхідна максимальна кількість кліків.

Ваша мета може бути іншою, але підсумок як завжди один - прибуток. Отже, якщо у вас немає тарганів в голові з приводу одного лише Гугла, на відміну від мене, 100%-ий партнерський маркетинг може стати правильним рішенням.

ПРОСУВАННЯ В МІКРО-НІШАХ ДУЖЕ ЛЕГКЕ

Вийти на шестизначний дохід з AdSense насправді набагато легше ніж вважається. Мені було потрібно рік, аби збільшити прибуток на одному СДЛ з $100 до $150 в день, але коли я приступив до сьогоднішньої стратегії, дохід потроївся всього за 6 місяців!

У чому ж секрет? У подібного роду нішах не проблема знайти слова з хорошими бідами, достатньою кількістю трафіку, відсутністю конкуренції. Отже вихід в топ Гугла насправді дуже легкий.

Ви не заробите грошей, якщо на сайт не заходитимуть відвідувачі. Мій досвід з СДЛ і підкоренням загальної тематики змусив мене по іншому поглянути на конкуренцію і на те, як важко, працюючи з ВЧ досягти успіху. І навпаки, будуючи MFA, виконавши навіть невеликий фронт робіт, сайт вже через тиждень може зайняти місце в першій десятці видачі. У мене бували випадки, коли після 5 днів з початку запуску сателіти виходили на рівень $100/місяць.

100000 НІШ ЧЕКАЄ ВАС

Колись я тижнями писав статті на тему здоров'я, десятки матеріалів виходили з під мого пера. Так, це приносило свої плоди, оскільки будь-яка дія тягне за собою результат. Але коли я усвідомив силу мікроніш, лампочка над моєю головою просто заблищала.

Я припинив будувати свою стратегію на статейному маркетингу (соціальне просування). Адже раніше план був такий: написання матеріалу, його постинг на ezinearticles.com, goarticles.com у надії, що тамошні відвідувачі прочитають статтю, вона їх зацікавляться настільки, аби ті захотіли перейти на мій сайт і вже потім клацнули на AdSense оголошення.

Сьогоднішня стратегія на 100% побудована на пошуковому трафіку, отримати який можна лише знаходячись на верхніх позиціях видачі. А мікроніші якраз дозволяють це зробити.

Повірте, це відмінне відчуття знати, що у тебе є сотні сайтів, які дають користувачам необхідну інформацію, і що ці сайти працюють на безкоштовному SE-трафіку.

ТОВАРНІ НІШИ ВРЯТУЮТЬ ВАС ПРИ ВТРАТІ ADSENSE АККАУНТА

Останнє, але не менш важливе. Будуючи товарні сайти, можна не переживати з приводу бана AdSense аккаунта. Так, це трапляється, ви напевно вже чули про подібні випадки. У Інтернеті гуляє безліч сопливих історій про подібне і я не хочу зараз міркувати на тему того, чому у цих людей заблочили акк. Напевно вони робили щось не правильно, порушували умови системи. Це жахливе видовище, коли після заходу на сайт бачиш на місці оголошень білі блоки. Але що ще гірше, так це блокування коштів на рахунку, які, швидше за все, вже не попадуть у ваш гаманець.

Знаю це осоружне відчуття, коли плоди твоєї роботи спускають в унітаз. На щастя зі мною подібного не траплялося, хоча колись і блокували аккаунт через "склікування" конкурентів, але потім всі відновили. Чесно признаюся, в ті дні перевірки навіть написання цієї книги починало нервувати мене. Коли все вирішилося і устаканилось, я присягнувся собі більше ніколи не палити урли своїх сайтів і ніде не світити скріни доходів.
Ок, давайте тепер поговоримо про ваші сайти і про те, як можна захистити свій AdSense аккаунт. Кращий спосіб - це фокусування на товарах. Ви у будь-який момент зможете переключитися з контексту на реф. програми, в разі якихось проблем. Я не говорю, що вони обов'язково стануться, але краще завжди мати за спиною запасний парашут.

Можливо партнерські відрахування виявляться нижчими за доходи з PPC систем, але це краще, ніж нічого. Деякі з моїх знайомих вже здійснювали подібну помилку, концентрується на нетоварних нішах. У результаті вони втратили свій аккаунт (за безглузді дії) і залишилися без доходу.

ПРИКЛАДИ КЛЮЧЕВИКІВ ДЛЯ НІШ

Згідно вибраної нами стратегії, ви повинні вибрати специфічну нішу, не зайняту «великими» гравцями. Звичайно, інколи створення "пухнастого" СДЛ дає свої плоди і здатне принести не малі гроші вебмайстру, але давайте не відхилятися від курсу. Так або інакше, книга ця присвячена саме мікронішевим MFA.
Необхідно відмітити, що коли я роздумував про вибір напряму, в якому працюватиму, то спочатку оцінював загальну нішу, а потім знаходив окремі ключевики в ній. Давайте поглянемо на декілька можливих варіантів: грилі, bluetooth, домашні тренажери.

Але не забувайте, що все це лише приклади і детальніше про вибір ключевиків ми поговоримо в наступній главі.

Приклад 1: Грилі
Як я вже говорив, однією з найулюбленіших для мене ніш є грилі. Але створювати сайт лише довкола ключевика «гриль» не розумно, потрібно знайти дрібніші напрями.

Вугільні грилі (Charcoal Barbecue Grill): Ось відповідний ключевик. Тепер, реєструючи домен, можна використовувати всі три слова і, орієнтуючись на них, нарощувати посилальну масу.

Газові грилі Джен Ейр (Jenn Air Gas Grill): Ще один приклад відповідної словосполуки. Тут також існує спірний момент, оскільки Jenn Air - це бренд і багато хто дискутує з приводу того, чи варто реєструвати подібні домени. Я свою позицію детальніше викладу трохи пізніше, але зараз скажу, що я купую дані адреси, навіть якщо їх пізніше доводиться віддавати правовласникові.

Приклад 2: Bluetooth
Дуже популярна ніша з величезною кількістю товарів. І знову ж таки за прикладом грилів шукаємо дрібніші напрями:

Bluetooth стерео навушники (Bluetooth Stereo Headsets): Якщо хтось вдрукує дану словосполуку в Гугл і перейде на ваш сайт, невже ви сумніваєтеся в тому, що зможете менш вдало сконвертувати відвідувача, ніж сайти загальної тематики?

Bluetooth-гарнитура Plantronics (Plantronics Bluetooth Headset): Ваші блоки AdSense відображуватимуть як рекламу про продаж гарнітури, так і купони знижки на конкретні моделі. Такі типи сайтів дуже легко і швидко починають приносити гроші.

Приклад 3: Домашні тренажери
Успішна ніша, в якій у мене є відразу декілька сайтів, присвячених окремим моделям тренажерів. Прикладами ключевиків можуть служити: «силові тренажери для квартири», «тренажерний комплекс для будинку», «комплекс Вейдера»

ПІДСУМОК

Сподіваюся, що після прочитання цієї глави, ви усвідомите, що найкращим напрямом для заробітку на AdSense є товарні мікроніші. Мені важко передати наскільки важлива сітка дрібних тематичний сайтів, що отримує безкоштовний таргетований SE-трафик, але будь ласка, не кваптеся купувати домени і приступати до роботи, є ще дуже багато важливих речей про які я повинен вам повідати в наступних частинах.

По матеріаламbackspark.net

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.21MB | 0.01Sec ad Google