Глава 1 - Ідеальна ніша (Частина 1)

Категорії статей: ; 17.04.2010

Перше, що я хотів би обговорити в своєму курсі - це вибір ніші і правильний підхід до побудови своєї AdSense імперії.

Запам'ятайте, ваше завдання - якнайшвидше перетворити відвідувачів на кліки . Провести відвідувача по найкоротшому шляху від точки входу на сайт до кліка по оголошенню, а це має на увазі пошук "таргетованих" і зацікавлених користувачів.

Увага! Будь-яка ніша процвітає до тих пір, поки в ній є рекламодавці. З тих пір, як я написав книгу, ситуація на ринку могла змінитися, так що, створюючи сайти, підстроюйтеся під ваші реалії.

По суті я до цих пір отримую величезну кількість кліків з СДЛ, про який писав в Передмові (на нім зараз майже 1000 сторінок). І все це завдяки тому, що більшість користувачів, відвідуючі портал, переходять на сайт по таких фарма-запросам, як « заспокійливі», «захист простати» і т. п.

*****
Хотите чтоб вас обули? Нет? Сами? Ок, нет проблем. Вы всегда можете можете купить туфли через интернет-магазин
****

Успішними нішами, не пов'язаними з товаром, можуть бути управління гнівом, саморозвиток, виховання і догляд за дітьми. У мене є друг, який піднімає немалі суми на навчанні (інститути, академії, університети). Хто б міг подумати?

Інший знайомий, який живе в тому ж місті, що і я, заробляє по $4,500 щомісячно на побутових шкідниках. Він просто сфокусувався на «жуках» і тепер досить непогано відчуває себе, живучи на березі океану.

Іншими словами, в будь-якій ніші є гроші, потрібно просто старанно взятися за неї. Проте, мій особистий досвід говорить про те, що краще сконцентрувати зусилля на товарах, а не на послугах. Просто озирніться довкола себе - ви їсте, їздите, одягаєтеся - мільйони і мільйони продуктів оточують нас і ми навіть не помічаєте цього.

Але чому ж я наполіг на тому, аби працювати в «товарній» ніші?

Є декілька причин, і про них я зараз розповім.

ЛЮДИ КЛІКАЮТ БІЛЬШЕ, КОЛИ ШУКАЮТЬ ПРОДУКТИ (ВИЩЕ CTR)

Кожен, хто цікавиться цінами, наприклад, на «грилі Вебер», клікатиме по вашим оголошенням, як тільки побачить заголовки «Грилі Вебер за півціни» або «Падіння цін на грилі Вебер». Окрім вашої заслуги, свій вклад у високий CTR роблять також розробники рекламних кампаній, що придумують такі принадні пропозиції.

У мене ще не було MFA, які б не давали доходу в якійсь з днів. Звичайно, інколи чекання не виправдовуються, але навіть найгірші односторіночники приносять кожного місяця принаймні 30 баксів, і все це на авто-пілоті.

ПРОСУВАННЯ В ПРОДУКТОВИХ МІКРО-НІШАХ ДУЖЕ ЛЕГКЕ

Чи можна створити 5-сторінковий сайт, прогнати його по каталогах безкоштовних статей і вже через тиждень заробляти на нім гроші?

В умовах відсутності конкуренції, всього в декілька дій ви легко виведете свій сайт на першу сторінку пошуку Гугла. Все залежить лише від ніші. Немає нічого складного в такому просуванні, і це під силу навіть новачкові. Мистецтво полягає якраз у виборі з ТИСЯЧІ ніш тієї, в якій ніхто до вас не працював.

5 ПРИКЛАДІВ МОЇХ НІШ І ТОГО, СКІЛЬКИ ВОНИ ПРИНОСЯТЬ

Ось декілька ніш в яких я працюю. На вивчення кожної з них я витрачав приблизно по тижню часу. І кожна з них приносить мені від 50 до 150 доларів без яких-небудь надмірних зусиль.

ГРИЛІ:
Я живу в сонячній Південній Каліфорнії, де наявність гриля у дворі є настільки ж буденним, як і плити на кухні. І ось одного дня, після декількох випитих пляшок пива і з'їдених з сусідом стейків, спала мені в голову ідея детальніше вивчити в Інтернеті конкуренцію в даній сфері.
Результат просто приголомшив. Сотні смачних запитів були абсолютно вільні. Зазвичай я не працюю до пізньої ночі, але тоді не міг зупинитися. Буквально відразу ж зареєстрував домен, який наступного дня вже запрацював.
Ключевик мого першого сайту по грилях містив в собі слова «на продаж» (on sale), так що відвідувачі були досить цільовими. Для розкручування (про це справа піде трохи пізніше) я запостив всього 12 статей.

Середній місячний дохід з сайту: $175

МАТРАЦИ:
Ще один приклад того, як мало речей ми помічаємо довкола себе. Знову ж таки, звернув я увага на дану нішу після того, як зіткнувся з нею впритул, а саме замовив у місцевого ділера новий матрац для ліжка. Оцінивши конкуренцію (якої по суті не було), я створив 8-сторінковий сайт і в якості просування опублікував статті в 17 каталогах. Середня ціна кліка в цьому секторі складає 35 центів, вони ж дають мені

Середній місячний дохід: $240

НАСТІЛЬНІ ПИЛИ:
Кілька місяців тому, проходячи повз будівельного майданчика я зацікавився електричними пилами для дерев і відразу ж по приходу додому поліз в Інтернет. Через 15 хвилин вибір ліг на настільні пили. Далі все йшло вже за відпрацьованою схемою - установка сайту, поступовий постинг в каталоги 10 статей. З тих пір до цього MFA я навіть не торкався, проте його:

Середній місячний дохід: $125

ДИТЯЧІ АВТОКРІСЛА:
Коли в грудні 2008 року у мене народилося дитя, нам з дружиною довелося (і зараз доводиться) купувати дуже багато дитячого приладдя, що відкрило у свою чергу мені сотні нових продуктів. Зупинився я на дитячих автокріслах. 12 сторінок сайту і 20 статей поповнюють мій гаманець на:

Середній місячний дохід: $150

ЗАПЧАСТИНИ ДО ГАЗОНОКОСИЛОК:

Це один з моїх найпасивніших MFA. Колись я створив 3-сторінковий сайт і, просто напросто забувши про його розкручування, почав робити інші ресурси. Приблизно через 2 тижні виявилося, що денний дохід з «газонокосилок» складає 1-1,5 долара. Якимсь дивом Гугл поставив сайт на шосте місце по необхідному ключевику.

Середній місячний дохід: $40 (не забувайте, що розкручування взагалі не було)

100% CTR НА ТОВАРАХ

Ви коли нибудь чули про 100% CTR на інформаційних сайтах? Я - ні. Але даний феномен (я говорю слово «феномен», тому що це дійсно рідкісне явище) стався на моєму ТОВАРНОМУ сайті. Це досягнення сподвигло на ще стараннішу роботу в даному напрямі.

Першим створеним міні-сайтом після «епохи СДЛ» був MFA про інструменти. Не розповідатиму про які саме, але вони є в кожному господарстві. Я навіть не проводив жодного аналізу ключевиків, але вибрана система запрацювала і сайт увійшов до топа. Звичайно, тоді в пошуку вискакувало всього декілька сотень сайтів, так що зайняти перші позиції видачі було не складно. Так от, двічі в тиждень статистика показала мені наступні результати: 12 відвідувачів і 12 кліків. Потім через декілька днів подібна ситуація: 9 відвідувачів і 9 кликов.

Я розумію, що це була просто випадковість, але факт залишається фактом, відвідувачі, що зайшли на сайт дійсно потребували інструментів і були повністю цільовими, так що перехід по «смачним» оголошеннях AdSense був природнім.

Запам'ятайте, якщо люди шукають «найкращі ціни», «найвигідніші пропозиції», то вони перейдуть, перевірять і відвідають дуже багато ресурсів. І якщо ваші оголошення повністю відповідають контенту сайту і потребам користувача, то успіх неминучий.

Не засмучуйтесь, якщо не побачите у себе 100% CTR, оскільки це дійсно велика рідкість, особливо на великих об'ємах трафіку, але даний випадок дійсно змінив мій підхід до бізнесу.

КОНКУРЕНТНІ НІШІ І ВИСОКІ БІДИ

Які ніші дають найвищу ціну за кліки? Це хостинг, юристи, кредити, відновлення даних.
Колись і я пробував піти по даній дорозі, наївно вважаючи, що великі біди дозволять непогано збільшити дохід, але це було помилкою. Конкуренція виявилася дуже жорсткою, без значних матеріальних витрат пробитися було не можливо.
Потрібно відмітити, що є немало продуктів, які пропонують високі ставки за клік і в низькоконкурентих нішах. Не дивлячись на це, я ніколи не орієнтувався у виборі ніші на вартість бідів в ній. Моє рішення повністю залежало від конкуренції. Набагато легше вийти в топ за запитом «золоті стельові вентилятори», ніж «звіти по поганим кредитах».

Якщо ж ви вирішили побудувати свою стратегію саме на ціні кликів, насамперед сядьте і запишіть всі найдорожчі товари, які зможете пригадати. Потім відвідайте spyfy.com (про нього теж розповім пізніше) і погляньте на розкид ставок AdWords. Все що дорожче за 1 долар вам пійдійде.

По матеріаламbackspark.net

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.21MB | 0.11Sec ad Google