Де купувати домени для сателітів ?

Категорії статей: сателіти ; 11.07.2009

Сателлітів у Вас буде не один і не два - їх буде багато. Тому варто відразу поклопотатися про місце, в якому Ви будете затарюватися доменними іменами. При цьому є декілька моментів, які вартує враховувати…

Момент 1. Доменна зона

Варіанти тут звичайні - .com, .in, .ru, .info, .su, .cn… Із всіх них більш всього підходить .ru. Хоч і не доведено, що для пошукових систем доменна зона має значення, все одно .ru домени поза конкуренцією, всі роблять сателіти в цій зоні. Зони .com, .in, .su зараз дорожче .info і .cn досить ненадійні, так як погано індексуються.

Момент 2. Ціна Звичайно ж, хочеться реєструвати домени за недорогою ціною, та ще і з хоч якимись гарантіями, що вони нікуди “не пропадуть” разом з панелькою реселера, а також щорік подовжуватимуться за ціною реєстрації. Зараз ціни на RU домени вагаються від 90 до 450 рублів - залежно від місця, де Ви їх купуватимете.

Я купую домени в двох місця. Це reg.ru і get-domain.ru. Перший надійний, другий зовсім недорогий.

Можно купувати домени безпосередньо в хостера, багато хто з них надає таку послугу. Проте тоді вони будуть зареєстровані на їх організацію і за продовженням доведеться звертатися до них безпосередньо. Та і ціни кусачі зазвичай…

Так що уважно придивітся до цих двох контор - реєстрація в них самих проста, як і процедура реєстрації доменного імені. Просто поповнюєте рахунок, вказуєте доменне ім'я для реєстрації, прописуєте NS (їх видає хостинг), додаєте зареєстроване ім'я в панелі управління свого хостингу (Додаткові домени або просто Домени) і чекаєте протягом доби. Після цього сайт стане доступний для перегляду всім користувачам Інтернету.

Ще однією проблемкою є підбір доменного імені. Якщо для білих проектів існують навіть цілі сервіси, які за гроші придумують креативне ім'я, то для сателітів все простіше.

Варианти два і залежать вони від того, є у Вас вже контент чи ні. Якщо контент був куплений заздалегідь для кожного сателіту - придумуйте доменні імена виходячи з тематики статей. Якщо ж контенту доки немає і Ви реєструєте домени заздалегідь (див. нижче), можете просто сгенерувати їх при допомозі спец сервісів, наприклад domain-generator.net. Хоть він і генерує доменні імена в зоні .com, ніщо не заважає Вам просто поміняти зону і перевірити їх зайнятість. Можна підібрати дійсно цікаві і звучні варіанти :).

Я рекомендую реєструвати домени поодинці в день і давати їм відстоятися хоч би 3 тижні, не вішаючи на них сателіти. І лише після цього почати публікувати статті. Це лише “запобіжні” заходи, адже поява цілого сателіту на тільки що зареєстрованому домені може викликати підозру у Яндекса. І він або не стане включати його в індекс, або швиденько викине.

При реєстрації доменів рекомендується:
  • обовязкого ставити Private Person (зараз майже всі реєстратори надають дану опцію), аби Ваші дані не палились через whois;
  • вказувати різні контактні дані (телефон, e-mail), можна навіть вигадані.
Це називається “антипаранойя”, адже давно ходять чутки, що Яндекс палить сітки сателітів якраз через whois і викидає їх з індексу. У мене самого був такий випадок, після чого я став більш передбачливий в цьому питанні.

Далі я розповім де добути контент…

По зовнішнім джерелам

Раніше Який хостинг обрати для сателіта ? | Пізніше Як створити сателіт ?

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.38MB | 0.28Sec ad Google