25 найважливіших підказок для SEO

Категорії статей: розкрутка та оптимізація ; 03.10.2010
1. Коли сайт буде готовий, додайте його в Yandex, Google та Rambler. Також спробуйте додати свій сайт в інші пошукові системи, проте більшість з них функціонують на базі вищевказаних пошукових машин.

2. Додайте карту сайту в Google, Yandex, Rambler (зазвичай карта сайту є файлом XML формату)
Запропонуєте карту сайту в HTML форматі для ваших відвідувачів для спрощення навігації.

25 найважливіших підказок для SEO

3. Створюйте сайти з унікальним контентом. Не створюйте багато сторінок, піддоменів, доменів, дзеркал або сайтів з різними доменними іменами (урлами), але однаковим контентом.

4. Перевірте ключові слова і переконайтеся, що вони відповідають вмісту вашого сайту. Не варто надлишково набивати контент ключовими словами, це може призвести до санкцій зі строни пошукових систем чи навіть до видалення вашого сайту з їх пошукових баз (бану).

5. Використовуйте, там де це можливо, текст замість зображень у вашому контенті, посиланнях та інших важливих об'єктах.

6. Зробіть заголовки TITLE і аттрибути ALT описовими, простими і багатими на ключові словами. Тег TITLE має бути максимум завдовжки в 60-80 символів.

7. Мета-тег description має бути розміром 160-180 символів, включаючи пропуски (близько 25-30 слів). Мета-тег keywords має бути максимум 15-20 слів. Варто зауважити, що на данному етапі розвитку пошукових систем, важливість тегу keywords прямує до нуля, отже не варто занадто перйматися цим тегом.

8. Оптимізуйте сторінки із заголовками (H1, H2, H3 .), аби вони містили основні ключові слова вашого сайту.

9. Перевірте CSS і HTML на валідацію, помилки і биті заслання.

10. Якщо ваш сайт містить динамічні сторінки (тобто URL, які включають у себе знаки питання “?”), переконайтеся, що ви використовуєте дружні URLs (ЧПУ). Пошуковим ботам складно індексувати динамічні сторінки.

11. Максимальна кількість заслань на сторінці не повинна перевищувати 100 штук.

12. Використовуйте Lynx (текстовий браузер) для перевірки вашого сайту. Це допоможе побачити ваш сайт очами індексуючого бота.

13. Дозвольте пошуковим ботам індексувати ваш сайт без ID сесії або аргументів, які відстежують їх дорогу по сайту. Використання подібної техніки приведе до неповної індексації вашого сайту.

14. Перевірте, чи підтримує ваш сервер HTTP заголовки If-Modified-Since. Вони говорять пошуковим машинам коли контент на сайті був оновлений з моменту останньої індексації вашого сайту. Це економить трафік на вашому сайты і запобінає перенавантаженню сервера.

15. Використовуйте файл Robots.txt для управління пошуковими роботами, які індексують ваш сайт. Ви можете дозволити і заборонити роботам індексування певних стрінок та директорій.

16. Не намагайтесь предстваити різний контент пошуковим системам і користувачам.
Не використовуйте "чорних" прийомів для поліпшення пошукових позицій.

17. Не посилайтеся на погані ресурси, такі як спам, лінкопомийки, фішинг-сайти, хакерів, крекерів, азартні ігри, порнографію і аферистські сайти. Заслання на них дуже сильно впливають на позиції в вашого сайту.

18. Не варто брати участь в посилальних проектах та надмірному обміні посиланнями.

19. Не використовуйте неавторизовані програми або онлайн засоби для додавання вашого сайту в ПС, перевірки позицій або виконання інших автоматичних запитів. Ви ризикуєте заробити собі статус спамера.

20. Не використовуйте прихований текст і заслання. Показуйте пошуковим системам те ж саме, що і користувачам. Це дуже сильно вплине на репутацію сайту.

21. Не прагніть створювати сторінки, що містять спам, фішинг, афери, віруси, трояни, шпигунське ПО або інші подібні програми.

22.Переконаєтеся, що ваш сайт корисний і інформативний.

23. Поліпшуйте свою посилальну масу. Посилайтеся з сайтів з високим PR. Якість і відповідність заслань важливіша, ніж їх кількість. Заслання сильно поліпшать видимість вашого сайту, популярність і його ранг. Пошукові роботи розглядають заслання як голоси за ваш сайт.

24. Будьте дуже обережні, купуючи SEO сервіси. Деякі використовують нелегальні і сумнівні методи для поліпшення позицій.

25. Не купуйте і не продавайте заслань.
Не створюйте сайтів, що містять чисто партнерські заслання з відсутністю корисного контента.

По зовнішнім джерелам

Раніше Проводимо аудит внутрішньої структури сайту програмою Xenu Link Sleuth | Пізніше Збільшуємо трафік, зацікавлюючи відвідувачів

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.47MB | 0.01Sec ad Google