Розкрутка сайту - 17 кроків для швидкої індексаціїї сайту та просуванню у пошукових системах

Категорії статей: розкрутка та оптимізація ; 11.09.2009

Одне з найпопулярніших питань на форумах вебмайстрів - як прискорити розкрутку сайту та його індексацію у пошукових системах. Що саме представляє собою визначеня "розкрутка сайту" ?

Розкрутка сайту - це комплекс методів що сприяють найшвидшій індексації сайту та єффективному просуванню у пошукових системах. І основні аспекти процессу ми розглянемо нижче, оскільки саме розрутка сайту дасть нам: бажану кількість відвідувачів, бажані позиції сайту в пошукових системах, популярність, ну і найголовніше - прибуток. Тому і з'явилася ця стаття, в якій я хочу розповісти про те, як найкращим чином провести розкутку вашого сайту.

17 кроків для швидкої розкутки сайту та просуванню у пошукових системах.

Роботи щодо розкрутки вашого сайту можна розділити на декілька категорій: по спрямованості - робота із змістом сайту (внутрішня оптимізація), та робота із зовнішніми чинниками. І категорія що враховує витрати: безкоштовна і платна.

На початок декілька порад що сприятимуть розкутці вашого сайту:

1. Для того щоб пошукові роботи повністью та швидко проіндексували ваш сайт дотримуйтесь правила трьох кліків - на будь-яку сторінку сайту, починаючи з головної, користувач зможе потрапити максимум в 3 кліка.

2. Створіть HTML-карту Вашого сайту, на якій будуть вказані посилання на ВСІ сторінки Вашого сайту. Якщо посилань дуже багато, тоді розбийте карту на декілька сторінок. Посилання на карту повинне стояти на ВСІХ сторінках Вашого сайту.

3. Так само дуже важлива внутрішня "перелінковка" сторінок. Зробіть декілька посилань на головну сторінку з кожної сторінки сайту, наприклад, можна продублювати верхнє горизонтальне меню у нижній частині сторінки. Зробіть додаткові посилання на основні стрінки меню (ключові сторінки сайту) з інших сторінок. Таким чином ви збільшите вагу головної стрінки сайту та важливість ключових сторінок для пошукових систем.

4. Чим менше Flash на сайті, тим простіше його буде проіндексувати. Враховуйте цей ньюанс якщо питання розкрутки сайту вам не байдуже.

5. Для швидшої розкрутки сайту, при реєстрації домену, краще використовувати зону .ru, оскільки ця зона найкраще індексуються Яндексом. Найгірше індексуються зони .info та .org.

Далі розглянемо кроки, що безпосередньо сприяють розкрутці сайту та просуванню у пошукових системах:

6. Зареєструйтесь у сервісі Google Webmaster Потім створіть карту сайту у форматі XML. Для цього скористайтесь сервісом XML-Sitemaps.com(безкоштовно обробляється лише 500 сторінок, але для початок цього вистачить). В меню Sitemap додайте посилання на вашу xml-карту вигляду ваш_сайт/sitemap.xml
Цей крок дозволить пошуковим роботам швидко проіндексувати всі стрінки вашого сайту.

7. Зарєструйтеся також в сервісі Yandex.WebMaster і додайте xml-карту у відповідному розділі. Це дозволить вам відстежувати індексацію вашого сайту, а також скористатися ішними корисними фунціями.

8. Тепер сміливо можна додавати свій сайт у форми для пошуковиків. Реєструєм свій сайт у наступних пошукових системах:
Додати сайт в Yandex
Додати сайт в Google
Додати сайт в Rambler
Додати сайт в Aport
Додати сайт в MSN
Додати сайт в Gogo
В Mail.ru можна не додавати, так як його пошукова система використовуэ базу Yandex.

9. Можна і навіть потрібно додати сайт у рейтинги, в першу чергу:
Додати сайт в Rambler Top 100
Додати сайт в Рейтинг Mail.ru

10. Зареєструйте свій сайт в каталогах. Ще рік-два тому цей чинник відігравав чи ненайголовнішу роль в процессі під назвою "розкрутка сайту". На данному етапі реєстрація в каталогах не приносить таких блискучих результатів але таки являє собою дієвий спосіб просування сайту. Отже для реєстрації в каталогах можна скористатися послугами спецалістів, або ж купити програму AllSubmitter і робити це власноруч. Або ж реєструвати свій сайт вручну, шукаючи каталоги по запиту "каталог сайтів" та додаючи свій сайт у їх базу. Але це дуже довго і нудно, тому все ж раджу користуватися послугами людей що спеціалізуються на цьому, наприклад на форумі forum.searchengines.ru Так само можна скористатися послугами сервісів:
1ps.ru
autoreg.ru
uhuhu.ru.

11. Додайте сайт в популярні каталоги.
Додати сайт в Dmoz - вибираєте категорію, що підходить під тематику вашого сайту та шукаєте посилання "Запропонувати URL" в правому верхньому куті.
Аналогічно додаєте свій сайт в катлог Yandex та Mail.ru

Чому ці каталоги я виділив в окрему категорію? Тому що це ключові каталоги, найголовніші і важливість цього аспекту, при розкрутці сайту, важко применшити. Їх бази використовують інші каталоги, і зареєструвавшись у них, ви тим самим, додаєте себе у багато інших каталогів. Присутність у цих каталогах, як правило, важить більше чим наявність вашого сайту у сотнях другорядних каталогів. Але, слід зауважити, що потрапити у Dmoz чи Yandex-каталог досить важко, так як всі сайти проходять ручну модерацію і відбір досит строгий.

12. Додайте свій сайт у сервіси соціальних закладок, Ось найпопулярніші з них:
memori.ru
moemesto.ru
bobrdobr.ru
mister-wong.ru
100zakladok.ru
rumarkz.ru
myscoop.ru
bookmark.searchengines.ru
Плюс соціальних закладок в тому, що ви можете додавати у них внутрішны сторінки вашого сайту. Наприклад, написавши на свій сайт нову статтю, ви, щоб прискорити індексацію сторінок, у першу чергу додаєте у сервіси соціальних закладок ці нові стрінкі і тим самим отримуєте зовнішнє посилання на них, чим заохочуєте пощукових роботів до візиту та індексацїї.
Для автоматизації реєстраціїї сайту у соціальних закладках використовуйте сервіси SEndez.ru або bposter.net а також встановіть кнопки додавання в закладки в кінці кожної статті на вашому сайті від сервісів Однакнопка або Как-так Це дозволить вашим відвідувачам додавати статті із вашого сайту у свої закладки.

13. Створіть RSS-трансляцію з новинами Вашого сайту. Потім зареєструйте Вашу RSS-стрічку в різних RSS-каталогах:
Feedburner.com
Feedreader.ru
LiveRSS.ru
Newsread.ru
Rssreader.ru
Plazoo.com

14. Напишіть декілька статей (хоч би одну спершу), де розмістіть посилання на ваш сайт і:

- опублікуйте в каталогах статей. Аби знайти ці каталоги, просто введіть в будь-якій пошуковій системі "каталоги статей" або "опублікувати статтю". У статті обов'язково розмістіть декілька (1-4) посиланнь на головну сторінку Вашого сайту, оскільки деякі каталоги ставлять неактивні посилання на Ваш сайт, а посилання усередині статті індексуватиметься пошуковими роботами.

- розмістіть в сервісі соціальних новин:
news2.ru
news2.by
news2.kz
smi2.ru
newsgrad.com
moikrug.ru
newsland.ru
vaau.ru
electrovesti.com
hotru.net
livepress.ru
bloglenta.ru
fano.ru
nov.osti.info
vkurse.ru
yangler.ru

Таким чином ви отримуєте посилання з сервісу на ваш сайт, шо звичайнож посприяє розкрутці сайту.
P.S. у кожному сервісі необхідно зареєструватися.

Розкрутка сайту - платні методи 15. Придбайте посилання на ваш сайт на біржі з продажу посилань
Sape, Xap або CLX.
Це досить дієвий спосіб для розкрутки та просуванню вашого сайту у пошукових системах. Для максимального ефекту, рекомендую купувати посилання з сайтів, які розміщені у Яндекс.Каталог і в каталогу Dmoz. Розміщення посиланнь на головних сторінках сайтів дає найбільший еффект. І чим вище показники ТІЦ та PR на куплених сайтах, тим краще.

16. Напишіть статтю і платно розмістіть її на сайтах схожої тематики. Знайти такі сайти можна на спеціалізованих форумах:
forum.searchengines.ru
mastertalk.ru
mastertalk.ru

17. Напишіть статтю з посиланнями на свій сайт і публікуйте її на
Seozavr
, Xmest
, Liex

По зовнішнім джерелам

Раніше Гіперпосилання | Пізніше Меню за допомогою CSS

Залишити коментар

Перепечатка любых материалов © 2013 без разрешения автора запрещена. | 2.75MB | 0.07Sec ad Google